Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składam Ci najserdeczniejsze życzenia pełnego dostrojenia do Potęgi, Źródła i Światła Miłości Wszechświata.

Zobacz video z życzeniami:

Niech czas wielkanocny napełni Twoje marzenia mocą spełnienia, jeżeli właśnie to, o czym śnisz jest właśnie TERAZ najlepsze dla Ciebie oraz wszystkich osób tego dotyczących.

Ponieważ okres Wielkiej Nocy symbolizuje Zmartwychwstanie Chrystusa czyli narodzenie nowego, powstanie feniksa z popiołów, dlatego jest to też doskonały czas dla nas, który poszukują światła w sobie, którzy wzmacniają to światło i pragną dzielić się swoim światłem miłości z innymi.

Dlatego pozwólmy sobie WŁAŚNIE TERAZ dostroić się do swojej pełnej, doskonałej wersji SIEBIE. Wsłuchajmy się w swoją wewnętrzną mądrość, radość i miłość oraz pozwólmy sobie na dzielenie się tą harmonią z otaczającym nas światem.

Ze świątecznym, pełnym miłości uśmiechem dla Ciebie i Twoich najbliższych

Barbara Łukowiak 🙂

Ps.

Jeżeli jesteś zainteresowana darmowym spotkaniem ze mną, zapisz się proszę TUTAJ: http://odblokujswojebogactwo.pl/srodowe-spotkania-z-barbara-lukowiak/

======>

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

Poradnik: „Urzeczywistnij Swoje Marzenia. Jak Świadomi Przedsiębiorcy o Otwartych Sercach i Umysłach Mogą Realizować Swoje Cele i Marzenia w Łatwy i Automatyczny Sposób”

Właśnie zaczęłam czytać książkę: „Urzeczywistnij Swoje Marzenia”. I widzę ile błędów popełniam przez swoje negatywne i dołujące myślenie. Muszę zacząć myśleć pozytywnie, bo bo inaczej nic nie zmieni. JESTEM na początkowym etapie czytania, ale książka jest cudowna. Jestem ciekawa co jest dalej. Jak czytam tę książkę to słyszę w głowie twój ciepły i spokojny głos Basiu.  Ewa Fecyk

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj:  http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja/