Termostat Poczucia Własnej WartościKiedy mówię o poczuciu własnej wartości i o zasługiwaniu często spotykam się z oporem osób, które twierdzą z pełnym przekonaniem:

Ja nie mam żadnych problemów z poczuciem własnej wartości. Zobacz: odniosłam tyle sukcesów, mam tyle dyplomów, bogate doświadczenie. Czuję się naprawdę wartościowa. Ten problem mnie nie dotyczy”.

Ale kiedy ta sama osoba zakłada sobie wysoki cel nagle stwierdza:

  • Nie jestem na tyle inteligentna, by zarabiać taką sumę pieniędzy,
  • Naprawdę ciężko mi jest prosić o zapłatę, kiedy klient z nią zwleka,
  • Martwi mnie, że ludziom nie podoba się moja oferta,
  • Czuję się tak, jakby komplementy od klientów, zupełnie mnie nie dotyczyły
  • Dziwi mnie, że muszę tak ciężko pracować na moje osiągnięcia, podczas gdy innym osobom wydaje się to przychodzić z łatwością

Czy widzisz tutaj sprzeczność?

Tak naprawdę przekonania dotyczące naszej własnej wartości nie są czarno-białe i ostateczne. Są rozmieszczone w całym spektrum wartości i zasługiwania. Ale…. sięgają do określonego poziomu.

Czyli masz zaprogramowany w sobie poziom, wskazujący na to, jak wiele jesteś warta i jak bardzo zasługujesz na wszystkie możliwe pieniądze, nagrody i przyjemności.

Kiedy wyznaczasz sobie nowy cel, który daleko przekracza Twoją obecną strefę komfortu, wówczas odzywa się zaprogramowany termostat własnej wartości.

Wiesz zapewne jak działa termostat w domu. Pilnuje, by cały czas temperatura utrzymywała się na określonym poziomie.

Zupełnie tak samo działa Termostat Poczucia Własnej Wartości. Decyduje on o tym, ile dobrego otrzymasz we wszystkich aspektach Twojego życia. Równowaga musi zostać zachowana. Dlatego, jeżeli w jednym obszarze Twojego życia pojawia się nadmiar, automatycznie włącza się program, który to rekompensuje poprzez obniżenie dobra w innym obszarze.

Czy ty, albo ktoś, kogo znasz osiągnął swój cel, a potem zrobił coś, co zniszczyło jego sukces? Lub widzisz, jak ktoś ma bardzo wysokie zarobki, ale cierpi w innym obszarze życia?

Jest to oznaką, że Termostat Poczucia Własnej Wartości bardzo dobrze spełnia swoją funkcję o u tych osób.

Bardzo łatwo jest zidentyfikować poziom naszego termostatu, kiedy zapytamy się siebie: ile czasu muszę poświęcić na to, by zarobić taką ….. kwotę pieniędzy.

Wszyscy mamy ten sam czas. 24 godziny na dobę. Ale są osoby, które w tym czasie zarabiają niebotyczne dla nas pieniądze. W czym tkwi różnica?

Zapewne już znasz odpowiedź.

Różnica tkwi w poziomie nastawienia Termostatu Poczucia Własnej Wartości. Wewnątrz Ciebie istnieje przekonanie, Twoje wysiłki, inteligencja, energia, skuteczność i wartość wewnętrzna są niższe niż powinny być. Dlatego pracujesz ciężej niż to konieczne oraz więcej dajesz z siebie, by zasłużyć na większe zarobki.

Innym obszarem, w którym łatwo jest zidentyfikować nasz zaprogramowany poziom poczucia własnej wartości jest to, jak traktujemy samych siebie.

Proszę, zwróć uwagę na te pytania:

  • Czy wolno Ci odpocząć i zrelaksować się po długim dniu pracy, bez poczucia winy, że nie robisz nic więcej?
  • Czy wolno Ci relaksować się w weekendy bez czucia się samolubną, lub winną, że komuś nie pomagasz, nie sprzątasz lub nie robisz nic produktywnego?
  • Jak serdeczna jesteś dla siebie samej, kiedy jesteś chora?

Traktujesz siebie w taki sposób, na jaki pozwala Ci Twój wewnętrznie zaprogramowany poziom termostatu.

To jest dobra wiadomość, gdyż teraz możesz naprawdę przyjrzeć się temu w jaki sposób jest zaprogramowany Twój Termostat Poczucia Własnej Wartości.

A następnie, jeżeli uważasz, że ten program Ci nie służy możesz go świadomie zmienić.

W tym celu wymagana jest praca wewnętrzna, zmierzająca do podniesienia zaprogramowanego poziomu wartości. Rozpoczęcie wzmacniania „mięśni” pewności siebie, poczucia własnej wartości i samooceny.

By to zrobić należy odnaleźć i skonfrontować wszystkie Twoje negatywne przekonania co do własnej wartości i zasługiwania. Zmienić stare oprogramowanie, wpisując w nie nowe, potężne uznanie i wiarę w siebie, w swój potencjał i w swoje zdolności, możliwości oraz talenty.

Możesz to zrobić wykonując celowe, fizyczne działania oraz wykorzystać moc wizualizacji, medytacji oraz afirmacji.

Te dwa elementy są bardzo ważne. Gdyż kiedy łączysz pracę wewnętrzną ze świadomym działaniem, wówczas szybciej i głębiej przestawiasz swój Termostat Poczucia Własnej Wartości.

Przykład pracy wewnętrznej podałam w moim ostatnim wideo: „Szybki Proces Zmiany” pt: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”. Jest to potężne ćwiczenie, w którym możesz także skorzystać z aktywacji Promieniującego Światła Jedności. Dzięki temu doświadczysz poczucia własnej wartości, pewności siebie i samooceny na najgłębszym możliwym dla Ciebie  właśnie tu i teraz poziomie.

Jeżeli jeszcze nie miałaś okazji z niego skorzystać, możesz to zrobić tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/szybki-proces-zmiany-dezaktywacja-falszywych-przekonan/.

Kiedy zdecydujesz się doświadczyć na sobie „Szybkiego Procesu Zmiany” pt: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”, tym samym zrobisz pierwszy krok, w rozpoczęciu przestawiania Twojego Wewnętrznego Termostatu Poczucia Własnej Wartości na wyższy, zbalansowany poziom.

Kiedy zaczniesz świadomie przeprogramowywać poziom wewnętrznego termostatu, wówczas zauważysz też zmiany w Twojej osobowości, tożsamości. Dzięki temu naturalnie będziesz osiągać sukcesy w Twoim życiu, które dotychczas wydawały się być poza Twoim zasięgiem.

Proszę zostaw swój komentarz z informacją co sądzisz o temacie dzisiejszego artykułu. Będzie to niezwykle istotne dla mnie i pomocne dla innych słuchaczy tego nagrania.

I jeszcze jedno. By pomóc Ci zaakceptować Twoją pewność siebie  oraz Twoją wewnętrzną wartość na jeszcze głębszym poziomie niż dotychczas, przygotowałam dla Ciebie specjalny program.

Nosi on tytuł: 10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni” W skrócie: WPS.

Właśnie jestem w trakcie jego tworzenia.  Planuję jego pierwsze wydanie  17 -23  kwietnia tego roku (2018).

WZMOCNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE I W SWOIM ŻYCIU w 10 DNIJeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. 

Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/