dwupunkt-radosc-w-jednosci-6-na-9-3d-transparent

 

Witam Cię cieplutko

Już w najbliższy poniedziałek: 10.10.2016 roku odbędzie się Premiera Wydania Poradnika: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości” Autorzy: Barbara Łukowiak & Maja Potts. Książka (Ebook) będzie w sprzedaży za 37 PLN.

 

 

I teraz naprawdę dobra wiadomość:

Zobacz wideo z niespodzianką:

Ponieważ pragniemy, by z możliwości Dwupunktu Radość w Jedności mogło skorzystać naprawdę dużo osób, wspólnie z Mają Potts zdecydowałyśmy, że przez jakiś czas poradnik: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości” będziemy udostępniać zupełnie za darmo.

Ale to nie koniec niespodzianek. Otóż dodatkowo z okazji Premiery Wydania Książki, przygotowałam dla Ciebie kilka zupełnie darmowych prezentów o wartości 160 PLN.

Oto Prezenty dla Ciebie:

  • Prezent 1 – Warsztat 1: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1 „Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia – Wprowadzenie do Dwupunktu Radość w Jedności”
  • Prezent 2 – Warsztat 2: Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1 „Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia – Podstawowa Technika wykonywania Dwupunktu”

Dzięki tym dwóm wstępnym warsztatom z serii: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku” (całość Warsztatów obejmuje 10 sesji) już będziesz w stanie posługiwać się Metodą Dwupunktową, a co za tym idzie, zaczniesz wprowadzać pozytywne zmiany do Twojego życia na wszystkich jego poziomach.

I jeszcze jedna niespodzianka:

Książka: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości”, stanowi nieodłączną część trylogii: „Dwupunkt Radość w Jedności”.

Pozostałe pozycje (dostępne tylko, jako prezent dla osób, które już zakupiły lub w przyszłości zakupią całość Warsztatów: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku”) to:

  • Prekarty-inspiracji-transparentzent 1 – podręcznik/zeszyt: „Procesy Dwupunktu Radość w Jedności w Praktyce. Zeszyt Ćwiczeń”. Możesz go wydrukować i zapisywać w nim Twoje zmiany z Dwupunktem (plik PDF)

 

 

  • zeszyt-cwiczen-3d-transparentPrezent 2 – „Karty Inspiracji z Dwupunktem Radość w Jedności”.  Karty Inspiracji zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Niosą ze sobą moc i pozytywne stwierdzenia, które mogą się przyczynić do tworzenia Twojej nowej, lepszej rzeczywistości. Karty te mogą też stanowić doskonałe potwierdzenie cudownych zmian, które już zachodzą w Twoim życiu (plik PDF).

Już w najbliższy poniedziałek (10.10.2016) będziesz mogła/mógł pobrać książkę oraz skorzystać z dodatkowych prezentów 🙂

Pozdrawiam Cię serdecznie

Barbara Łukowiak

Poniżej znajdziesz link do Spisu Treści książki: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” Autorzy: Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

http://odblokujswojebogactwo.pl/dwupunkt-radosc-jednosci-spis-tresci/

 

 

POLECANE:

Pobierz KILKA ROZDZIAŁÓW PORADNIKA:

„Dwupunkt Radość w Jedności” + dodatkowe prezenty.

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak