Szybki Proces Zmiany - Dezaktywacja Fałszywych Przekonań

Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie bardzo użyteczny prezent.

Jest to potężny Proces Wewnętrzny: „Szybki Proces Zmiany – Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”

Dzięki niemu, zrobisz pierwszy krok, w kierunku usunięcia przekonań, które blokują Ci drogę do osiągnięcia wymarzonego sukcesu w biznesie oraz w życiu osobistym.

Jesteś zaciekawiona/y? Zapraszam Cię do poznania więcej szczegółów na ten temat i skorzystania z Procesu oglądając video poniżej:


Transkrypt:

„Szybki Proces Zmiany” pt: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”

  • Czy chciałabyś być bardziej pewna siebie w biznesie i w swoim życiu?
  • Może spędzasz dużo czasu „w swojej głowie” martwiąc się, ganiąc się za popełnione błędy, dołując siebie i życząc sobie, by rzeczy wreszcie zaczęły się układać po Twojej myśli?
  • A może powstrzymujesz siebie przed wykorzystaniem możliwości i zrealizowaniem sukcesu, o którym wiesz, że jesteś zdolna go osiągnąć?

Jeżeli odpowiedziałaś tak, na większość z tych pytań, oznacza to, że masz niestety zaniżone poczucie własnej wartości. A to z kolei oznacza, że jesteś wręcz zablokowana na zmiany.

Możesz stosować wiele metod, procesów, sesji terapeutycznych ale zauważasz, że nie przynoszą one oczekiwanych rezultatów i Twój biznes nie rozwija się tak, jak chciałabyś by się rozwijał. Nie przynosi ci wystarczających dochodów, a Twoi klienci z jakiegoś powodu nie są zachwyceni z Twoich usług.

Powód tego może być bardzo prosty. Masz zaniżone poczucie własnej wartości. Jest ono związane z uczuciem zasługiwania. To, że dane metody nie zadziałały na ciebie, w większości nie jest winą tych metod, tylko zaprogramowania, że nie zasługujesz na daną zmianę.

To zaprogramowanie może sięgać głębokich pokładów Twojej świadomości i nieświadomości. Jest bardzo istotnym, by raz na zawsze dezaktywować ten program.

Czy chciałabyś to zrobić? Jeżeli tak, to zapraszam Cię do skorzystania z potężnego „Szybkiego Procesu Zmiany” pt: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”

Dzięki temu zrobisz pierwszy krok, w kierunku usunięcia przekonań, które blokują Ci drogę do osiągnięcia wymarzonego sukcesu w biznesie oraz w życiu osobistym.

Witam Cię serdecznie. Mówi Barbara Łukowiak z odblokujswojebogactwo.pl.

Pomagam wzmocnić pewność siebie uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy wiedzą, że mogliby osiągnąć znacznie większe sukcesy zawodowe i byli w stanie pomóc większej ilości klientów, jeśli by w pełni zaufali sobie oraz swoim decyzjom, uwierzyli w siebie i podejmowali pewne siebie oraz trafne działania.

Już za chwilę zaakceptujesz Twoją pewność siebie  oraz Twoją wewnętrzną wartość na jeszcze głębszym poziomie niż dotychczas. Przeniesiesz się na wyższy poziom swojego rozwoju.

By pogłębić pozytywne zmiany, jakie będą zachodzić w Tobie podczas dzisiejszej sesji, proponuję Ci aktywację Promieniującego Światła Jedności. Jest to Światło Miłości, Najczystszej Źródłowej Prawdy i Samoświadomości. Podczas aktywacji światło to rozchodzi się we wszystkich możliwych kierunkach i obszarach, aktywując w nich miłość, czystą prawdę i świadomość w każdym aspekcie dotyczącym  sprawy, z którą pracujemy.

Zawsze, ale to zawsze, odbywa się to dla najwyższego Twojego dobra i dobra wszystkich z tym związanych.

Dzięki aktywacji Promieniującego Światła Jedności doświadczysz poczucia własnej wartości, pewności siebie i samooceny na najgłębszym możliwym dla Ciebie  właśnie tu i teraz poziomie.

Aktywację światła będę wykonywać kilkakrotnie w trakcie nagrania. Odbywać się to będzie w tle Twoich ćwiczeń. Dlatego już teraz proszę zdecyduj, czy chcesz z niej skorzystać.

Jeżeli chcesz, by aktywacja Ciebie dotyczyła powiedz teraz: „Akceptuję to”

Bardzo dobrze.

Zaczynamy – „Szybki Proces Zmiany” pt: „Dezaktywacja Fałszywych Przekonań”

……………

Proszę zostaw swój komentarz z informacją jakie zmiany odczułaś. Będzie to niezwykle istotne dla mnie i pomocne dla innych słuchaczy tego nagrania.

Dziękuję Ci serdecznie za uwagę i czas poświęcony sobie. Do usłyszenia następnym razem. Mówiła Barbara Łukowiak.

Ps.

By pomóc Ci zaakceptować Twoją pewność siebie  oraz Twoją wewnętrzną wartość na jeszcze głębszym poziomie niż dotychczas, przygotowałam dla Ciebie specjalny program. Nosi on tytuł: 10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni” W skrócie: WPS.

Właśnie jestem w trakcie jego tworzenia.  Planuję jego pierwsze wydanie  17 kwietnia tego roku (2018).

WZMOCNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE I W SWOIM ŻYCIU w 10 DNIJeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. 

Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/