przekonaniaCzy sabotujesz się własnymi przekonaniami?

Tak naprawdę prawie wszystko co przydarza się w naszym życiu, bierze swój początek od  naszych wewnętrznych przekonań.  To właśnie przekonania stanowią fundament, który  wyznacza to, w którą stronę idziemy lub w którą stronę skierujemy swoje działania.

Dlatego wszystkie przekonania, jakie nosimy w sobie mogą być przydatne (pozytywne) dla nas lub nieprzydatne (negatywne).

To właśnie te przydatne, czyli pozytywne przekonania kierują nas zawsze na właściwe tory.

Gdy wiesz i czujesz, że możesz być np. bogaty, to jest to właśnie przydatne przekonanie. Gdy masz korzystne przekonania, to kierujesz się w odpowiednia stronę, nie ograniczasz się. Nie mówisz sobie, że nie możesz czegoś zrobić, osiągnąć, mieć. Wiesz, że to tylko kwestia czasu, a to, do czego dążysz zostanie zrealizowane.

Wiele osób pragnie doznawać finansowego dobrobytu, ale ze względu na ich negatywne przekonania na temat pieniędzy, dostatku, ludzi bogatych czy też swoich możliwości zarobkowych pragnienia te się nie realizują.

Czasami osoby te wykonują naprawdę dużo pracy w tym kierunku. Np. Intensywnie się dokształcają, inwestują, zakładają własny biznes czy też stosują wizualizacje, afirmacje. Jednak wydaje się, że nic nie działa. Wszystko, czego się podejmą spala na panewce lub przynosi naprawdę mizerne rezultaty.

A czasami wydaje się nawet, że te wszystkie działania kierują ich raczej w stronę większego niedostatku a nawet biedy, niż w stronę sukcesu i dobrobytu.

Jednak, kiedy masz podstawową wiedzę o tym, czym są przekonania, po prostu rozumiesz, że nie może być inaczej, gdyż nasze przekonania działają jak program komputerowy.  Raz napisany i wgrany do Twojego umysłu, realizuje po prostu swoje funkcje i działa bez zarzutu!

Dlatego właśnie nasze negatywne przekonania zawsze prowadzą nas jak po sznurku do przegranej. Sabotują też nasze wszystkie działania zmierzające w kierunku osiągnięcia sukcesu i finansowego dobrobytu.

Dlaczego więc nie zająć się źródłem problemu i nie rozprawić się wreszcie z tymi sabotującymi nasze posunięcia negatywnymi programami, które mamy w sobie wgrane?

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy, do wykonania kroku w tym kierunku zaprawszam Cię na darmowy webinar: „Jak zmienić swoje ograniczające przekonania”. Dowiesz sie na nich, co możesz zrobić z negatywnymi przekonaniami, które utradniają Ci realizację marzeń.

Szkolenie odbędzie się w środę: 26.11.2014 o godzinie 20.00