Proszenie o pomocDziś przygotowałam dla Ciebie naprawdę potężne ćwiczenie. Jest to Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Prośba o pomoc„.

To ćwiczenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  1. Proszenie o pomoc przychodzi Ci niezwykle ciężko.
  2. Może myślisz, że proszenie o pomoc to ujma i dobitnie świadczy to o Twojej niekompetencji, nieudaczności i bezradności?
  3. A może pragniesz być ze wszystkich możliwych sił niezależna, i sądzisz, że proszenie o pomoc uzależni Cię w jakikolwiek sposób od innych?
  4. A może proszenie o pomoc uważasz za dowód Twojej nieporadności, niezaradności lub nieudaczności?
  5. A może jesteś zbyt dumna, by prosić o pomoc?
  6. I wreszcie może, kiedy musisz poprosić o pomoc czujesz się jak mała, zawstydzona dziewczynka?
  7. A może już wiele razy „sparzyłaś” się prosząc o pomoc?

Niezależnie od tego, z jakich powodów proszenie o pomoc przychodzi Ci z trudem, warto pozwolić sobie, czy też udzielić sobie wewnętrznej zgody na możliwość poproszenia o pomoc.

Ułatwi Ci to bardzo życie. Kiedy nauczysz się prosić, przekonasz się, że często otrzymasz pomoc bez oczekiwania rewanżu, zupełnie bezinteresownie, za zwyczajne „dziękuję”.

Proszenie o pomoc, to tak naprawdę ważna i potrzebna umiejętność. Umiejętność, którą powinniśmy mieć opanowaną już w dzieciństwie.

Proszenie o pomoc nie jest żadną ujmą, czy też hańbą. Proszenie o pomoc nie należy też mylić z żebraniem.

I jeszcze jedno: jeżeli czujesz wewnętrzny opór, kiedy mówisz: proszę o pomoc, oznacza to, że nieświadomie zamykasz sobie drogę do otrzymania pomocy także od Wszechświata (jeżeli chcesz możesz użyć tu słowa Bóg, Anioły i cały Duchowy Wszechświat) Tak, to rozciąga się tak daleko.

Aby pomóc Ci nieco w uwolnieniu tego wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc przygotowałam dla Ciebie specjalne, kilkuminutowe ćwiczenie.

Ćwiczenie to, to Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Prośba o pomoc”.

Ćwiczenie to pochodzi z mojego niesamowitego Programu: Urzeczywistnij Swoje Marzenia 40 Dni Dostrojenia do Dobrobytu Wszechświata (USM). 

Dla Ciebie ćwiczenie udostępniam zupełnie za darmo. 

Ćwiczenie „Prośba o pomoc” składa się z trzech części.

Dzięki pierwszej części natychmiast poczujesz się bardziej zrelaksowana/zrelaksowany, znajdziesz się też w swoim ciele, a nie w swojej głowie, co pozwoli Ci skuteczniej pozbyć się wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc.

Druga część ćwiczenia zawiera w sobie elementy Metody Sedony. Już wkrótce napiszę więcej o tej metodzie. Dzięki tej części z łatwością uwolnisz się od części wewnętrznego oporu przed proszeniem o pomoc. Proszę, pozwól sobie odczuć, cokolwiek będziesz odczuwać, przy wypowiadaniu słów: „Proszę o pomoc”

Trzecia część ćwiczenia ma za zadanie otworzyć Cię na nowego Ty i na nowe, wspaniałe możliwości i zbiegi okoliczności, które staną przed Tobą otworem, kiedy pozwolisz sobie prosić o pomoc.

A teraz serdecznie zapraszam Cię do Ćwiczenia „Prośba o pomoc”

Oto ono:

Zalecam Ci przeprowadzenie tego ćwiczenia tyle razy (niekoniecznie w tym samym dniu) aż poczujesz, że fraza: Proszę o pomoc jest w Tobie zupełnie neutralna. Wtedy będziesz mieć pewność, że masz otwarte drzwi do otrzymywania i że cały Wszechświat (ludzie, sytuacje, Świat Duchowy bez problemu zaczną Ci pomagać nawet wtedy, kiedy o pomoc jeszcze nie poprosisz.)

Ps.1

Bardzo Cię proszę o zostawienie swojego komentarza pod tym Ćwiczeniem. Będzie to inspirujące zarówno dla mnie, jak i czytelników tego bloga.

Ps.2

Jeżeli chcesz poznać korzyści, jakie zauważysz, kiedy otworzysz się i pozwolisz sobie  poprosić o pomoc  zapraszam Cię do przeczytania artykułu na stronie: http://odblokujswojebogactwo.pl/proszenie-pomoc/

Ps3. Kiedy prosisz o pomoc, nie znaczy to, że przegrałaś/przegrałeś, lecz to, że nie jesteś już sam/a.