Czy i Ciebie męczą czasem negatywne myśli, które nie dają Ci spać po nocach? Są jak zdarta płyta powtarzająca bez ustanku słowa, które Cię przygnębiają i obniżają Twój nastrój?

Pora pozbyć się raz na zawsze tych zakłócaczy spokoju! Dzisiaj mam dla Ciebie bardzo prosty sposób na rozwiązanie tego problemu.

Otóż, kiedy uporczywy głos w twojej głowie po raz kolejny informuje Cię, że znowu np. zawiodłaś w tej sytuacji, lub się nie sprawdziłaś, lub byłaś ….. sama dodaj zakończenie.

Wystarczy wtedy …..

Jeżeli chcesz poznać na to odpowiedź oglądnij wideo lub skorzystaj z transkryptu poniżej.

Transkrypt:

Czy i Ciebie męczą czasem negatywne myśli, które nie dają Ci spać po nocach? Są jak zdarta płyta powtarzająca bez ustanku słowa, które Cię przygnębiają i obniżają Twój nastrój?

Pora pozbyć się raz na zawsze tych zakłócaczy spokoju! Dzisiaj mam dla Ciebie bardzo prosty sposób na rozwiązanie tego problemu.

Otóż, kiedy uporczywy głos w twojej głowie po raz kolejny informuje Cię, że znowu np. zawiodłaś w tej sytuacji, lub się nie sprawdziłaś, lub byłaś ….. sama dodaj zakończenie. Wystarczy wtedy zadać sobie jedno pytanie. Pytanie to natychmiast powstrzyma oskarżający, negatywny dialog w Twojej głowie.

Chciałabyś poznać to pytanie?

Witam Cię serdecznie. Mówi Barbara Łukowiak z odblokujswojebogactwo.pl.

Pomagam wzmocnić pewność siebie uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy wiedzą, że mogliby osiągnąć znacznie większe sukcesy zawodowe i byli w stanie pomóc większej ilości klientów, jeśli by w pełni zaufali sobie oraz swoim decyzjom, uwierzyli w siebie i podejmowali pewne siebie oraz trafne działania.

Za chwilę poznasz naprawdę błyskawiczny i prosty sposób na powstrzymanie negatywnych myśli. Jest to jedna z moich ulubionych technik do wykorzystania w przypadku pojawiającego się w mojej głowie negatywnego, niechcianego dialogu.

Ta sztuczka jest świetna nie tylko dla zastopowania negatywnego myślenia. Także znakomicie się sprawdza, kiedy pojawiają się w Twoim umyśle całe historie typu: co może się zdarzyć jeśli …..

Wiesz i czujesz, że jest to irracjonalne, ale coraz dalej pogrążasz się w snuciu negatywnego scenariusza wydarzeń. Może także zdarzają Ci się sytuacje, kiedy myślisz: mogłam wtedy postąpić inaczej, powiedzieć coś innego, powinnam wiedzieć, że tak to się skończy itd.

Tak naprawdę tracisz tylko czas, kiedy pozwalasz sobie na snucie tych teorii w Twojej głowie. Można nazwać ten typ myślenia niechcianym myśleniem.

Negatywne myślenie i niechciane myślenie jest naprawdę bezużyteczne w większości przypadków, zabiera nam mnóstwo  czasu i konsumuje naszą energię.

Dlatego warto skorzystać z tej sztuczki:

Kiedy nękają Cię negatywne głosy w Twojej głowie lub negatywne historie zapytaj się siebie:

Czy to jest użyteczne?

Tylko tyle.

Może jesteś zdziwiona. Może myślisz: Jak to pytanie może powstrzymać moje negatywne myślenie?

To pytanie oczyszcza Twój umysł oraz przywraca Tobie kontrolę. Nie słuchasz już biernie swoich myśli. Nie poddajesz się im. Odbierasz im moc kontrolowania Ciebie. To krótkie pytanie: Czy to jest użyteczne? stawia Twój umysł w bezbronnej pozycji. Bezbronnej w stosunku do Ciebie.

Czyli , kiedy np. kiedy czujesz się smutna, zniechęcona, zawiedziona, samotna i Twoje myśli jak zdarta płyta nadają w Twojej głowie: czuję się taka nieszczęśliwa i samotna. Nic mi nie wychodzi, nic mi się nie udaje, jestem taka bezużyteczna itd. wtedy zadaj sobie pytanie: Czy to jest użyteczne? Czy te myśli są użyteczne dla mnie teraz? Czy mi służą? Czy mi pomagają?

Jaka będzie Twoja odpowiedź?

Prawdopodobnie odpowiesz sobie: Oczywiście, że nie! Te myśli nie robią nic dobrego dla mnie.

Kiedy zadajesz sobie pytanie Czy to jest użyteczne? w tym samym momencie negatywne myśli zatrzymują się. Dzieje się tak dlatego, gdyż uświadamiając sobie bezużyteczność tych negatywnych myśli dajesz sobie tym samym pozwolenie, by płyta się zatrzymała.

Dzięki zadaniu sobie tego pytania równocześnie jesteś zachęcona do tego, by podjąć akcję. Gdyż, kiedy zatrzymasz negatywną płytę, możesz skupić się na tu i teraz i znaleźć sensowne rozwiązanie w sytuacji, w której się znajdujesz. Skoro myśl o tym, że jestem nieszczęśliwa jest nieproduktywna, co mogę teraz zrobić, by poczuć się szczęśliwą?

Proszę, nie słuchaj tylko tej informacji ale praktycznie wypróbuj ją na sobie. I daj mi znać jak ten sposób na powstrzymanie negatywnych myśli zadziałał na Ciebie.

I pamiętaj: Jesteś niesamowita taka jaka jesteś! Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć Twoje następne osiągnięcia 🙂

Jeżeli chcesz, możesz zostawić swój komentarz pod tym video. Może masz swoje uwagi i przemyślenia odnośnie dzisiejszego tematu?

Dziękuję Ci bardzo za uwagę i do zobaczenia na naszym kolejnym spotkaniu. Mówiła Barbara Łukowiak.

Ps.

Właśnie jestem w trakcie tworzenia Programu:  „10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni” Planuję jego pierwsze wydanie pod koniec marca lub na początku kwietnia tego roku (2018).

WZMOCNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE I W SWOIM ŻYCIU w 10 DNIJeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. 

Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/

Dodatkowe informacje o Programie WPS

Program:  „10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10 – 21 – 40 Dni” w skrócie WPS – przygotowany jest w 3 różnych Pakietach: WPS -10, WPS-21 oraz WPS-40

Z każdym dniem trwania programu budujemy „mięśnie” Pewności siebie, Samooceny oraz Poczucia Własnej Wartości. W zależności od wersji którą zakupisz będziesz rozwijać te mięśnie w okresie:

  • Pakiet WPS -10 Program trwa 10 dni.
  • Pakiet WPS-21 Program trwa 21 dni.
  • Pakiet WPS-40 Program trwa 40 dni.

Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/

 

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja