Najbliższy poniedziałek 23.04.2018 ogłaszam Dniem Uważności.

Dlatego już dzisiaj zapraszam Cię na 1 Dniowe Wyzwanie: Dzień Uważności.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły wyzwania i skąd się wziął na nie pomysł zapraszam Cię do przeczytania dzisiejszego artykułu na ten temat lub oglądnięcia video.

Oglądnij video lub przeczytaj jego transkrypt:

Transkrypt video:

Czy chciałabyś poznać prosty sposób na to, by naprawdę zmienić swoje życie na lepsze?

Oto ten sposób:

Zacznij pozytywnie myśleć.

Ta idea jest naprawdę prosta. Tak prosta, że może nawet w pierwszym odruchu chciałaś wyjść z tej strony. Może też myślisz, że ta idea jest oklepana.

Ale czy słyszałaś może o takim stwierdzeniu:

„Według słów Mahatmy Gandhiego:

Twoje przekonania stają się twoimi myślami.
Twoje myśli stają się twoimi słowami.
Twoje słowa stają się twoimi zachowaniami.
Twoje zachowania stają się twoimi nawykami.
Twoje nawyki stają się twoimi wartościami.
Twoje wartości stają się twoim losem”.

Inaczej mówiąc:

Twoje myśli są katalizatorem dla samonapędzających się cykli. To, co myślisz, bezpośrednio wpływa na to, jak się czujesz i jak się zachowujesz.

Jeżeli np. myślisz o tym, że zawiodłaś, zaczynasz się też czuć jak przegrana osoba. Pociąga to za sobą postawę ciała, jaką przyjmujesz, a następnie, jeżeli dalej pielęgnujesz myśli o przegranej, zaczynasz też się zachowywać jak przegrana osoba. Co z kolei wzmacnia Twoją wiarę w to, że musisz być przegraną osobą. Dlatego znowu spotykają Cię kolejne sytuacje, w których zawodzisz. I kółko zaczyna się od początku.

Czyli, to, w jaki sposób myślisz o sobie, zmienia się w Twoją rzeczywistość. Jeśli wyciągniesz niedokładne wnioski dotyczące tego, kim jesteś i czego jesteś w stanie dokonać, ograniczysz swój potencjał a Twoje życie nie jest takie, jakie byś chciała, by było.

Widzisz jak to działa?

Jednak nawet o tym wiedząc, bardzo niewiele osób naprawdę regularnie zwraca uwagę na swoje myśli. Znacznie częściej pozwalamy na to, by nasz umysł błądził w negatywizmach.

Jak to się przedstawia u Ciebie? Może myślisz, że to Ciebie nie dotyczy. Może to prawda.

Najprostszym sposobem na uświadomienie sobie swoich dominujących myśli jest spojrzenie na życie, które prowadzisz. Jeśli czujesz się w większości szczęśliwa i spełniona, oznacza to, że Twoje myśli są nastawione na szczęście i spełnienie. Czyli jeżeli coś stoi na Twojej drodze od razu pojawiają się w Twojej głowie myśli wspierające i ukierunkowujące na rozwiązanie.

Ale jeśli Twoje życie nie jest radosne, często ogarnia Cię depresja, przytłoczenie, uczucia niespełnienia, oznacza to, że w większości Twoje myśli wspierają ten rodzaj odczuwania siebie i życia.

W jednym i drugim przypadku znajdujesz się w centrum samonapędzającego się cyklu.

Innymi słowy, Twoje życie staje się tym, czym myślisz, że jest … nieszczęściem lub błogością … Tak czy inaczej masz rację. Ale też do Ciebie należy wybór jednego lub drugiego.

Prawda jest taka, że myśli mogą być naszymi najlepszymi przyjaciółmi lub naszymi najgorszymi wrogami … Kiedy pojmiemy tę koncepcję, stajemy się świadomi mocy naszych myśli.

Czy możliwe jest opanowanie myśli? Czy możemy się nauczyć poprawnie myśleć?

Odpowiedź brzmi: tak, możemy.

W jaki sposób to zrobić?

Pierwszym krokiem jest uważność. Czyli wyrobienie w sobie nawyku zauważania pojawiających się w naszej głowie myśli.

I w związku z tym mam dla Ciebie propozycję. Przez cały jeden dzień bądź świadoma swoich myśli.

W mojej propozycji idę nawet dalej. Wiem, że nawet, jeśli podoba Ci się powyższy pomysł i pomyślałaś, że jest on wspaniały, zaraz po skończeniu czytania tego artykułu, zapomnisz o mojej propozycji.

Dlatego proponuję ustalić dzień 23.04.2018 roku Dniem Uważności.

I w związku z tym dniem mam dla Ciebie prawdziwe wyzwanie. Właśnie w najbliższy poniedziałek 23.04.2018 przez CAŁY JEDEN DZIEŃ bądź świadoma swoich myśli.

W tym dniu będą obowiązywać Cię trzy reguły:

  1. Przez cały dzień będziesz zauważać swoje negatywne myśli na jakikolwiek temat.
  2. Jak tylko zauważysz negatywną myśl zapytasz się siebie: Czy jest to teraz użyteczne?
  3. Następnie powiesz do siebie jedno słowo: „uważność”

Aby było jeszcze ciekawiej zapraszam Cię do mojej grupy na Facebooku. W grupie tej będziesz mogła wymienić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami tego wyzwania.

Zachęcam Cię do podzielenia się ideą tego wyzwania z innymi osobami. Im więcej nas będzie w poniedziałek, tym zostanie uruchomiona silniejsza energia. I tym łatwiej będzie wszystkim zrealizować to wyzwanie do końca. Możesz wysłać osobom, na którym Ci zależy i które wiesz, ze mogłyby skorzystać z tego wyzwania, link do tej strony.

W niedzielę podam Ci bardziej szczegółowe informacje na temat 1-Dniowego Wyzwania – Dzień Uważności. A na razie, jeżeli spodobała Ci się propozycja, zapisz się do mojej grupy na Facebooku tutaj: https://www.facebook.com/groups/naszsukces/

Jeżeli nie chcesz korzystać z Facebooka i być bardziej anonimowa/anonimowy napisz pod tym postem: „TAK” – oznaczać to będzie, że podejmujesz 1-Dniowe Wyzwanie – Dzień Uważności.

Ps.

W moim najnowszym Programie: 10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni” W skrócie: WPS zajmujemy się przeprogramowaniem nawyku negatywnego myślenia o sobie, o swojej firmie, o możliwościach osiągnięcia sukcesu i pomocy naprawdę zainteresowanym osobom.

Właśnie jestem w trakcie jego tworzenia.  Planuję jego pierwsze wydanie  25  kwietnia tego roku (2018).

WZMOCNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE I W SWOIM ŻYCIU w 10 DNIJeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. 

Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/