dwupunkt-radosc-w-jednosci-6-na-9-3d-transparentWitam Cię cieplutko i Premierowo

Jak wiesz (pisałam o tym w poprzednim POŚCIE) już dzisiaj świętujemy PREMIERĘ WYDANIA naszego Poradnika: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości” Autorzy: Barbara Łukowiak & Maja Potts. Książka (Ebook) będzie w sprzedaży za 37 PLN.

Ponieważ pragniemy, by z możliwości Dwupunktu Radość w Jedności mogło skorzystać naprawdę dużo osób, wspólnie z Mają Potts zdecydowałyśmy, że przez jakiś czas poradnik: Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości będziemy udostępniać zupełnie za darmo.

Dlatego dzisiaj, zgodnie z obietnicą wysyłam Ci zupełnie darmowy dostęp do Książki: „Dwupunkt Radość w Jedności” oraz prezentów związanych z premierą jej wydania.

  • Prezent 1 – Warsztat 1: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1 „Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia – Wprowadzenie do Dwupunktu Radość w Jedności”
  • Prezent 2 – Warsztat 2: Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku cz.1 „Jak żyć życiem przekraczającym wszelkie ograniczenia – Podstawowa Technika wykonywania Dwupunktu”

Dzięki tym dwóm wstępnym warsztatom z serii: „Dwupunkt Radość w Jedności Krok po Kroku” (całość Warsztatów obejmuje 10 sesji) już będziesz w stanie posługiwać się Metodą Dwupunktową, a co za tym idzie, zaczniesz wprowadzać pozytywne zmiany do Twojego życia na wszystkich jego poziomach.

By pobrać Książkę i prezenty, wejdź proszę na stronę:

http://odblokujswojebogactwo.pl/dwupunktpremiera/

Pozdrawiam Cię cieplutko

Barbara Łukowiak

Ps.

Razem z Mają Potts – współautorką poradnika: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie Nieskończonych Możliwości” zdecydowałyśmy, że przez ograniczoną ilość czasu będziemy udostępniać Poradnik” Dwupunkt Radość w Jedności zupełnie za darmo.

Chciałybyśmy, by jak największa ilość osób mogła skorzystać z tych prezentów. Dlatego proszę, podziel się stroną do pobrania poradnika i warsztatów z osobami, które mogą być zainteresowane wiedzą, którą oferujemy.

Wystarczy, jeżeli podasz poniższy link na Twojej stronie na Facebooku lub wyślesz maila do znajomych.

http://odblokujswojebogactwo.pl/dwupunktpremiera/

Bardzo dziękujemy Ci za Twoją pomoc 🙂

 

POLECANE:

Pobierz KILKA ROZDZIAŁÓW PORADNIKA:

„Dwupunkt Radość w Jedności” + dodatkowe prezenty.

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak