Prawo Przyciągania i OtrzymywaniePrawo Przyciągania i Otrzymywanie.

 

Wiele ostatnio mówi się na temat Prawa Przyciągania. Co pragniesz otrzymać? Jakie marzenie pragniesz, by się spełniło? Czy chcesz otrzymać więcej dobra w swoim życiu? Więcej pieniędzy? Partnera swoich marzeń? Więcej zdrowia, radości? Większej ilości zadowolonych klientów? Nowy dom, samochodów? Co pragniesz otrzymać? Niezależnie od tego, co to jest, jeżeli jeszcze tego nie masz, oznacza to, że nie uruchomiłaś prawidłowo w sobie kanału otrzymywania.

 

Wszechświat naprawdę chce nam dać wszystko, co tylko zapragniemy. Ale kiedy nie mamy prawidłowo uruchomionego kanału otrzymywania, jak to ma do nas przyjść? W jaki sposób Wszechświat ma to do nas przesłać?

 

Kiedy drzwi są zamknięte, to czy goście mogą wejść do Twojego domu? Mogą pukać i dzwonić, ale wejdą dopiero, kiedy zdecydujesz się otworzyć drzwi i wpuścić ich do środka.

 

A może Twoje drzwi są lekko uchylone? Wtedy otrzymujesz tyle, na ile pozwalają te uchylone drzwi.

Dlatego, by otrzymać, by zrealizować marzenia, otwórz teraz swoje drzwi szeroko, otwórz je na oścież i wpuść do swojego życia wszelki dobrostan i dobrobyt.

 

Nie wiesz jak to zrobić?

 

A chcesz się dowiedzieć?

 

Zapraszam Cię do wykonania ze mną bardzo prostego, ale też bardzo efektywnego ćwiczenia, dzięki któremu przyśpieszysz proces manifestacji Twoich marzeń. Ćwiczenie to, to Proces z serii „Wewnętrzna Transformacja”. Nosi tytuł: „Prawo Przyciągania i Otrzymywanie”

 

 Dziękuję Ci za wykonanie ze mną tego ćwiczenia: „Prawo Przyciągania i Otrzymywanie”. I zapraszam do podzielenia się z innymi osobami swoimi odczuciami i napisania paru słów na dole tej strony. Z pewnością będzie to pomocne dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w tym ćwiczeniu.

 

Ps. Czy chcesz poznać Prawdziwy Sekret Dobrobytu oraz Dowiedzieć się Jak Przestać Pragnąć i Zacząć Odbierać?

 

Jeżeli chcesz mieć możliwość systematycznej i skutecznej zamiany swoich marzeń w realne cele oraz pragniesz doświadczać ich realizacji skorzystaj proszę ze specjalnie dla Ciebie przygotowanego Programu: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrostanu wszechświata” (USM).

 

Najbliższy program: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrostanu wszechświata” w promocyjnej cenie dostępny jest tylko do soboty: 23.04.2016 do godz. 23.59. Sprawdź szczegóły tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-promocja/

 

Jesteś wart/a tego, by dobre rzeczy pojawiły się w Twoim życiu! Pozwól, by Prawo Przyciągania i Otrzymywanie zaczęło działać dla Ciebie.