8Dzisiaj porozmawiamy na bardzo istotny temat. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest praca ze swoją podświadomością.

Temat dzisiejszej lekcji:

Dlaczego praca z podświadomością powinna być jednym z najwyższych priorytetów Twojego życia?

Ciekawa jestem, czy kiedy przeczytałaś zdanie: Temat dzisiejszej lekcji: Dlaczego praca z podświadomością powinna być jednym z najwyższych priorytetów Twojego życia? Poczułaś sie trochę jak na lekcji w szkole? Założę się, że tak.

Podświadomość można porównać do superkomputera, który rejestruje wszystko, co kiedykolwiek zdarzyło się w Twoim życiu. Zapisuje on każdy fragmencik, nawet najmniejszą sytuację. Zapisuje nie tylko wydarzenia, ale także i to jest ważniejsze Twoje reakcje na nie!

Nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze to się dzieje, gdyż wszystko odbywa się poza Twoją świadomością.

Następnie Twój dobrze zorganizowany komputer pobiera informacje z zapisanych danych i organizuje Ci życie poprzez umiejętne kierowanie Twoimi myślami i uczuciami. A wszystko dlatego byś czuła się bezpieczna i by nic Ci nie zagrażało.

Czyż nie brzmi to wspaniale? Ktoś wykonuje pracę za Ciebie, a ty tylko bezwiednie się poddajesz płynącym z wewnątrz Ciebie rozkazom.

Oczywiście żartuję, że jest to wspaniałe. Przydaje się bardzo, kiedy chcesz się nauczyć grać na pianinie, czy prowadzić samochód, ale w sytuacjach, które wymagają od Ciebie wyjścia ze swojej sfery komfortu i podjęcia przez Ciebie kluczowych decyzji, jest to naprawdę trudne. Twój wewnętrzny komputer robi wszystko, by utrzymać Cię w bezpiecznej pozycji. I nic nie możesz z tym zrobić, gdyż jego głównym zadaniem jest zbieranie informacji, ich analiza a następnie ochrona Ciebie.

Dlatego wszystko, co przychodzi do Ciebie – naprawdę wszystko – jest przefiltrowane przez Twoją podświadomość i dostarczane Ci na poziomie świadomym przez przychodzące Ci do głowy uczucia, pojawiające się emocje, czy też sygnały objawiające się w Twoim ciele.

Z drugiej strony wyjście ze strefy komfortu jest niezbędne, kiedy chcesz osiągnąć w życiu coś naprawdę istotnego, coś, czego wcześniej nie robiłaś, a co może Ci przynieść naprawdę duży rozwój.

Czy wiesz już dlaczego praca z podświadomością powinna być jednym z najwyższych priorytetów Twojego życia?

Jeżeli zaczniesz odkrywać krok po kroku programy zakodowane w Twoim wewnętrznym komputerze i po kolei postanowisz je zmienić na inne, wzmacniające Ciebie, tylko wtedy zaczniesz się cieszyć i będziesz prowadzić satysfakcjonujące Cie życie.

Teraz zachodzi pytanie w jaki sposób możesz to zrobić?

To już temat następnego artykułu. Teraz tylko wspomnę o mojej i Maji Potts nowej metodzie, która doskonale się sprawdza także w pracy z naszą podświadomością. Metoda ta nazywa się: „Promieniujące Światło Jedności™”

A może masz jakieś sugestie na temat dzisiejszego tematu? Jeżeli tak,  proszę Cię, podziel się ze mną i z czytelnikami tego bloga Twoimi przemyśleniami.

Zostaw swój komentarz na dole tej strony.

Ps.

Szykuję naprawdę super prezent dla Ciebie z okazji rozpoczynającego się lata. Jest to kurs: „Zaprogramuj Siebie na Sukces”. Wszystkie osoby, które kupiły moją książkę: „Urzeczywistnij Swoje Marzenia” w specjalnej premierowej promocji, zgodnie z obietnicą dostaną ten kurs zupełnie za darmo.

Ps2.

Zapomniałam powiedzieć, że dla czytelników mojego bloga część 1 – wstępna tego kursu będzie zupełnie darmowa 🙂

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja