Pewność siebie jest niezwykle ważna w prawie każdym aspekcie naszego życia, ale wielu osobom trudno ją znaleźć. Pewność siebie jest szczególnie ważna, kiedy prowadzisz swój biznes. Dzięki niej masz nieustanny przypływ nowych klientów, którzy tylko czekają na kolejną ofertę od Ciebie.

Czym tak naprawdę jest pewność siebie?

Oglądnij wideo lub skorzystaj z transkryptu poniżej by dowiedzieć się na czym polega 100% pewność siebie. I tak naprawdę po co jest ona nam potrzebna.

Transkrypt:

Pewność siebie jest niezwykle ważna w prawie każdym aspekcie naszego życia, ale wielu osobom trudno ją znaleźć. Pewność siebie jest szczególnie ważna, kiedy prowadzisz swój biznes. Dzięki niej masz nieustanny przypływ nowych klientów, którzy tylko czekają na kolejną ofertę od Ciebie.

Czym tak naprawdę jest pewność siebie?

Witam Cię serdecznie. Mówi Barbara Łukowiak z odblokujswojebogactwo.pl.

Pomagam spełniać marzenia uzdolnionym, nastawionym na sukces, świadomym i twórczym przedsiębiorcom, którzy pragną realizować swoje cele, ale widzą, że coś ich blokuje w odnoszeniu trwałych i zadowalających sukcesów. Dzisiaj mówimy o pewności siebie.

Pewność siebie może być trudna do zdefiniowania, ale na pewno wiesz, kiedy ją masz.
100% pewność siebie to stan, w którym czujesz się dobrze sam/a ze sobą w każdej sytuacji. Jesteś pogodzona ze sobą, doceniasz siebie i wspierasz siebie niezależnie od tego z kim jesteś i w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Wiesz, że zasługujesz na sukces. Wiesz, że Twoi wymarzeni klienci cię potrzebują i z radością oraz łatwością im pomagasz.

Stawiasz czoła swoim lękom i jesteś skłonna podjąć ryzyko. Wiesz, że bez względu na to, jakie przeszkody staną na Twojej drodze, masz zdolność do ominięcia ich.

Dostrzegasz życie w pozytywnym świetle, nawet gdy sprawy nie idą tak dobrze jakbyś się spodziewała. I masz w sobie ten spokój wewnętrzny, że cokolwiek się wydarzy, dobrego lub złego z pewnością będziesz próbować sobie poradzić, nawet gdyby miało się to skończyć nie tak jak byś chciała.

Doceniasz swoje mocne strony, akceptujesz swoje niedoskonałości i jesteś nastawiona na nieustanny rozwój. Szanujesz siebie i swoje decyzje ale również masz szacunek do innych istot.

Posiadasz dogłębną znajomość, wartość i zrozumienie twojej oferty skierowanej do klienta. Wiesz jak skutecznie zaprezentować i zakomunikować klientowi tą wartość, by on też ją dostrzegł. Głęboko wierzysz, że to, co sprzedajesz/oferujesz naprawdę może poprawić życie klienta.

Czy nie byłoby wspaniale mieć taką pewność siebie każdego dnia?

Z drugiej strony, kiedy brakuje Ci pewności siebie i nie wierzysz w produkt, który sprzedajesz, nie jesteś wiarygodna w tym, co robisz. Dlatego Twój autorytet w oczach klienta spada. Może on odbierać Cię jako mało kompetentną i pozbawioną wiedzy.
A wiedz, że klient bardzo szybko rozpozna, czy wierzysz w to robisz i jesteś pewna tej wiedzy.

Czy skorzystałabyś z usług specjalisty np. lekarza, który wygląda na mało pewnego siebie i czujesz, że jakby nie wiedział co ma robić?

Kiedy brakuje Ci pewności siebie masz trudności także w nawiązaniu korzystnych kontraktów, omijasz okazje, bo boisz się porażki. Twoje marzenia są małe a tak nie masz siły na to, by podjąć skuteczne działania, by je zrealizować.

Logicznym jest zatem to, że im bardziej rozwijasz swoją pewność siebie, tym lepsze będą twoje wyniki oraz będziesz się czuć znacznie szczęśliwsza w swoim biznesie i w życiu.
Zachodzi teraz pytanie: W jaki sposób możesz skutecznie zwiększyć pewność siebie w działalności związanej z biznesem?

Na to pytanie odpowiem podczas naszego kolejnego spotkania. A na razie pamiętaj, że Jesteś niesamowita taka jaka jesteś!

Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć Twoje następne osiągnięcia 🙂

Ps.

Jeżeli chcesz, możesz zostawić swój komentarz. Może masz swoje uwagi i przemyślenia na temat pewności siebie?

A może masz jakieś pytania do mnie odnośnie tego tematu?

Ps.

WZMOCNIJ PEWNOŚĆ SIEBIE W BIZNESIE I W SWOIM ŻYCIU w 10 DNIWłaśnie jestem w trakcie tworzenia Programu:  „10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10-21-40 Dni” Planuję jego pierwsze wydanie pod koniec marca lub na początku kwietnia tego roku (2018).

Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:

http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/

Dodatkowe informacje o Programie WPS

Program:  „10-21-40 Dniowe Wyzwanie – Wzmocnij Pewność Siebie w Biznesie i w Swoim Życiu w 10 – 21 – 40 Dni” w skrócie WPS – przygotowany jest w 3 różnych Pakietach: WPS -10, WPS-21 oraz WPS-40

Z każdym dniem trwania programu budujemy „mięśnie” Pewności siebie, Samooceny oraz Poczucia Własnej Wartości. W zależności od wersji którą zakupisz będziesz rozwijać te mięśnie w okresie:

  • Pakiet WPS -10 Program trwa 10 dni.
  • Pakiet WPS-21 Program trwa 21 dni.
  • Pakiet WPS-40 Program trwa 40 dni.

Jeżeli jesteś wstępnie zainteresowana/zainteresowany tym programem, zapisz się proszę, poniżej. Jak tylko program będzie gotowy będziesz jedną z pierwszych osób, które się o tym dowiedzą:  http://odblokujswojebogactwo.pl/wps-zapis-wstepny/

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja