Promieniujące Światło JednościWitam Cię serdecznie. Dzisiejsze nagranie jest fragmentem Programu: „Zaprogramuj Siebie na Sukces” Już wkrótce zdradzę coś więcej na ten temat.

Natomiast dzisiaj proponuję Ci zmianę niesłużących Ci już przekonań dotyczących dawania i otrzymywania miłości, także miłości do samego/samej siebie.

W tym celu wykorzystamy metodę: „Promieniujące Światło Jedności™”

By poznać szczegóły na temat Metody „Promieniujące Światło Jedności™” oraz skorzystać z ćwiczenia dotyczącego zmiany Twoich przekonań odnośnie dawania i otrzymywania miłości, oglądnij proszę wideo:

Video chwilowo niedostępne. Jestem w trakcie przygotowywania jego nowej, ulepszonej wersji

Cd. Transkryptu video:

Pozwól, że najpierw powiem kilka słów wstępnych odnośnie tej metody.

Już od jakiegoś czasu wspominałam, że w rozwiązywaniu problemów, programowaniu sukcesów oraz pozbywaniu się przestarzałych, niesłużących mi już przekonań posługuję się zupełnie nową, niesamowitą metodą. Jest to właśnie Metoda „Promieniujące Światło Jedności™”

Twórcami/odkrywcami tej metody jestem ja Barbara Łukowiak oraz Maja Potts. Metodę „Promieniujące Światło Jedności™” odkryłyśmy wspólnie podczas rozmowy. To tak, jakby Promieniujące Światło samo nas odnalazło.

Czym jest to światło?

Nie jest to zwykłe światło. Promieniujące Światło Jedności niesie z sobą i zawiera w sobie nieskończoną miłość, dobrostan, zdrowie, harmonię, kreację. Jest to najczystsza, nieskończona, nieograniczona boska iskra w nas oraz we wszystkim co istnieje we Wszechświecie.

Promieniujące Światło Jedności, to Światło Miłości, Najczystszej Źródłowej Prawdy i Samoświadomości. Jest to też narzędzie do przesyłania nieskończonej świadomości miłości i prawdy.

Nic się przed nim nie ukryje. Ponieważ Światło to wibruje najwyższymi możliwymi frekwencjami  jest w stanie przetransformować, transmutować wszystko co zbędne, niepotrzebne, szkodliwe, nieczyste do formy prawdziwej, czystej miłości, najczystszej prawdy i samoświadomości. Równocześnie, ponieważ jest to Światło nieskończonej, najczystszej miłości, transformacja przebiega w sposób lekki, subtelny, niemal nieodczuwalny.

Obecnie stosujemy Promieniujące Światło Jedności dosłownie na wszystko. Z mojej i Mai praktyki wynika, że działa ono doskonale Tu i Teraz oraz wykracza także poza czas i poza przestrzeń. Działa na wszystkich poziomach naszej świadomości i nieświadomości. Działa też poprzez wszystkie poziomy naszej świadomości i nieświadomości.

Dzisiaj proponuję Ci doświadczenie działania Promieniującego Światła Jedności.

Wszystko co musisz zrobić, to wyrazić zgodę na aktywowanie Promieniującego Światła Jedności w momencie, kiedy Cię o to poproszę. Czyli wystarczy, że odpowiesz krótko: Akceptuję. Optimum korzyści uzyskasz mówiąc Akceptuję na głos.

Kiedy mówisz: Akceptuję decydujesz tym samym, wybierasz i pozwalasz energii Promieniującego Światła Jedności wykonać całą pracę uzdrawiającą, transformującą, transmutującą dla najwyższego Twojego dobra i dobra wszystkich związanych z tą sytuacją, problemem, zagadnieniem itd.

Pozwalasz też dosłownie zainstalować nowe przekonania w całym Twoim systemie energetycznym. Czyli nie tylko w Twoim umyśle, ale też na poziomie komórkowym, w Twojej matrycy energetycznej, w Twoim DNA. Słowem na wszystkich poziomach Twojej świadomości, podświadomości i nadświadomości.

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody uaktywnię Promieniujące Światło Jedności. Będzie to trwało dosłownie sekundę.

Dlatego tak kocham tę metodę. Nie wymaga godzin przygotowywania i realizacji. Aktywacja Promieniującego Światła Jedności zawsze zajmuje dosłownie sekundę do kilku sekund.

Jej działanie natomiast i efekty działania mogą być rozłożone w czasie. Zawsze wszystko przebiega dla najwyższego naszego dobra i jest uzależnione od naszej gotowości na zmianę. Przy czym można zmienić tę gotowość oczywiście korzystając z Promieniującego Światła Jedności.

Dziś proponuję Ci zmianę niesłużących Ci już przekonań dotyczących dawania i otrzymywania miłości.

Oto to przekonanie.

Przez swoje życiowe błędy kiedyś tam nieświadomie popełnione nie zasługuję na to by być kochaną i samej kochać.

By skorzystać z ćwiczenia oglądnij dzisiejsze video (video chwilowo niedostępne. Jestem w trakcie przygotowywania jego nowej, ulepszonej wersji).

Ps.

Bardzo jestem ciekawa Twoich wrażeń. Dlatego proszę napisz co odczułaś i czy coś odczułaś w trakcie i po aktywacji. Zmiana może dotyczyć Twoich myśli, odczuć w ciele, emocji, czy nawet może to być zmiana w odbiorze otoczenia zewnętrznego. Możesz tę zmianę odczuć od razu, a może też ona pojawić się po jakimś czasie.

Ps. 2

Wkrótce zrobię oddzielne spotkania, gdzie będę uczyć tej metody wszystkich zainteresowanych.

Ps.3

Warto powtórzyć kilka, nawet kilkunastokrotnie aktywacje zaproponowane w tym video. Sama z nich skorzystałam i za każdym razem, kiedy ponownie korzystam z aktywacji, zachodzi ona na szerszym i głębszym poziomie niż poprzednio.

Lubię korzystać z moich medytacji i procesów. Dlatego i tym razem wzięłam udział w dzisiejszych aktywacjach. Samo zdanie/przekonanie, które wybrałam jako początkowe do zademonstrowania działania metody zupełnie mnie osobiście nie „dotykało”.

Dlatego ogromnie się zdziwiłam, kiedy podczas procesów aktywacji odczułam wyraźnie uścisk w głowie (tak, jakby moja głowa była w imadle). Za pierwszym razem nie potrafiłam też określić skali stwierdzenia: Przez swoje życiowe błędy kiedyś tam nieświadomie popełnione nie zasługuję na to by być kochaną i samej kochać.

Następnego dnia powtórzyłam ćwiczenie. Tym razem odczułam, że powyższe sformułowanie jest prawdziwe dla mnie na 7! Po prostu wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to przekonanie było ukryte przed moją świadomością.

Kolejnego dnia znowu powtórzyłam ćwiczenie. Teraz czuję, że to przekonanie jest jeszcze prawdziwe dla mnie, ale tylko na 3, w skali od 0 do 10.

Z pewnością będę tak długo powtarzać ćwiczenie, aż na skali prawdziwości pojawi się 0.

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja