pieniądzeCo by było, gdyby Twoje dochody się podwoiły? Jak byś się czuł/a?

W jaki sposób Twoje wnętrze i Twoje ciało reaguje na te pytania? Czy czujesz ekscytację i pojawia się uśmiech na twojej twarzy?

A może odpowiedzią na to pytanie: Co by było, gdyby Twoje dochody się podwoiły?–  jest wewnętrzny niepokój, niewygoda a nawet lęk?

Jeżeli po przeczytaniu tego pytania czujesz wewnętrzny opór, niepokój a nawet rozdrażnienie, to bardzo dobrze.

Dobrze, ponieważ właśnie w tej chwili uświadomiłaś/uświadomiłeś sobie swoje blokady, trzymające Cię na tym poziomie materialnym, na którym się obecnie znajdujesz.

Te blokady to nic innego jak stare, niepotrzebne i fałszywe programy i przekonania, które zostały wgrane już w Twoim dzieciństwie.

Dosłownie tak: zostały one wgrane w Twoim dzieciństwie i teraz działają na zasadzie autopilota, sprawiając, że nie możesz przekroczyć pewnej bariery finansowej. I mimo, że tego bardzo pragniesz i nawet robisz starania w tym kierunku nic w Twojej strefie finansowej nie zmienia się na lepsze.

Kiedy byliśmy dziećmi, uczono nas, jak myśleć o pieniądzach. Uczono nas, jak dużo lub jak mało możemy mieć i jak trudne lub łatwe są do zdobycia pieniądze. Niektórych z nas uczono myślenia, że ludzie bogaci są chciwi. Uczono nas też wierzenia w to, że posiadanie pieniędzy jest złe i z pewnością jest dalekie od duchowości. Szczególnie miało to miejsce wtedy, kiedy zostaliśmy wychowani w kulturze katolickiej.

I teraz docieramy do bardzo ważnego momentu. Na podstawie wszelkich wierzeń i doświadczeń życiowych ustawiliśmy  swój finansowy termostat. A w zasadzie zrobiła to za nas nasza podświadomość.

Można nawet powiedzieć, że  ten finansowy termostat, albo termostat bogactwa jest zainstalowany w naszym umyśle. Dzięki temu działamy jak na autopilocie i otrzymujemy swój stały miesięczny, czy roczny dochód jak na autopilocie.

Z łatwością możesz sprawdzić na jaką sumę jest nastawiony Twój termostat bogactwa. Jest to suma ogólnych dochodów miesięcznych, czy rocznych, przewijająca się przez całe Twoje życie. Kiedy z jakiegoś źródła przyjdzie do Ciebie dodatkowe pieniężnie wsparcie, natychmiast stracisz te pieniądze. Albo zepsuje się telewizor, albo samochód, albo pralka, albo zainwestujesz nie tam, gdzie trzeba. Znajdą się natychmiast niezaplanowane wydatki i zanim się obejrzysz dodatkowe pieniądze się rozpłyną.

Bądź ze sobą całkowicie szczera/szczery. Czyż nie miałą/miałeś takich doświadczeń w swoim życiu?

Czy pragniesz dalej prowadzić takie życie bez zmiany?

A może oczekujesz dla siebie czegoś lepszego? Jedna z osób, które uczestniczyły we webinarze: „Jak odblokować swoje bogactwo” powiedziała, że po poprzednim szkoleniu, które odbyło się w grudniu ubiegłego roku  jej finanse się podwoiły.

Jeżeli pragniesz dla siebie głębokiej, pozytywnej poprawy w Twoich relacjach z pieniędzmi oraz pragniesz podnieść swój finansowy termostat na wyższy poziom zapraszam Cię na warsztaty internetowe pt: „Odblokuj Swoje Bogactwo”