Deklaracja Zamknięcia 2018 rokuDzisiaj zapraszam Cię do przemyślenia swoich porażek w 2018 roku i tego, co poszło nie po Twojej myśli.. Dlaczego to sugeruję?

W ostatnim video mówiłam, o tym, od czego można zacząć, by 2019 rok był obfitszy i lepszy dla nas.

By uzyskać dobry, świeży start w Nowym 2019 roku warto jest uświadomić sobie to, co poszło dobrze w 2018 roku. Następnie zastanowić się, co zrobilibyśmy inaczej oraz wybaczyć sobie to, z czego nie jesteśmy zadowoleni. Dobrze jest też na głos wypowiedzieć „Deklarację zamknięcia 2018 roku i wszystkich spraw, które były z nim związane” Wówczas uzyskamy świeży start w nowym roku.

Jeżeli wykonałaś ćwiczenia zaproponowane w ostatnim video, jesteś już „naładowana” energią ekscytacji pochodzącą z Twoich sukcesów i osiągnięć w 2018 roku.

Jeżeli jeszcze nie skorzystałaś z udostępnionego pliku PDF: „Twoje Osiągnięcia w 2018 roku” oraz nagrania video, bardzo zachęcam Cię do zrobienia tego TERAZ, zanim podejmiesz krok proponowany w tym mailu. By to zrobić skorzystaj z tego linku: http://odblokujswojebogactwo.pl/myslisz-o-2019-zacznij-od-tego/

Teraz przyszła kolej na krok drugi.

Ważnym jest byśmy w Nowy Rok weszli z „czystą kartą”. Czyli zostawili za sobą – czytaj: mieli neutralny stosunek do wszelkich nieudanych, nietrafionych przedsięwzięć i relacji oraz trudnych a może nawet traumatycznych sytuacji, których doświadczyliśmy w 2018 roku.

Deklaracja Zamknięcia 2018 roku

By ułatwić Ci podsumowanie i rozliczenie się z 2018 rokiem, przygotowałam dla Ciebie kolejne dwa prezenty. Pierwszym jest plik PDF: Deklaracja Zamknięcia 2018 roku

Zawiera on specjalnie sformułowane pytania, dzięki którym uświadomisz sobie wszystkie Twoje „porażki” w 2018 roku, a następnie przeprowadzisz „Rytuał Zamknięcia 2018 roku

Plik będziesz mogła wydrukować i wypełnić stosowne rubryki. Dzięki tej prostej czynności rok 2019 będzie znacznie lepszy i obfitszy dla Ciebie. Dlaczego? Gdyż zaczniesz go z czystą kartą 🙂 Plik możesz pobrać tutaj:

http://odblokujswojebogactwo.pl/deklaracja-zamkniecia-2018/

Uświadomienie sobie tego, co poszło nie tak, jest dopiero pierwszym krokiem. Drugim jest wybaczenie sobie tegoDlatego jako kolejny prezent otrzymasz możliwość skorzystania z procesu oczyszczania i ładowania, który przeprowadzimy już za chwilę w tym nagraniu:

Ps.

Proszę podziel się swoimi przemyśleniami odnośnie tematu poruszanego w tym filmie.