Jak się dostroić do swojej wyjątkowości – medytacja.

Dostrojenie do swojej wyjątkowości

Dziś przygotowałam dla Ciebie coś naprawdę mocnego, inspirującego i transformującego.

To ćwiczenie – medytacja, jest dla Ciebie o Tobie. O tym, jak możesz znaleźć magnetyczną i autentyczną siłę wewnątrz Ciebie. Jest o tym, jak możesz znaleźć i dostroić się do swojej wyjątkowości.

Dzięki niemu przybliżysz się do siebie, zintegrujesz z samym sobą i doświadczysz tego, kim jesteś naprawdę: CUDOWNĄ ISTOTĄ, KTÓREJ NATURALNYM STANEM JEST DOZNAWANIE WSZELKIEGO DOBRA I BOGACTWA W SWOIM ŻYCIU. Jesteś osobą, KTÓRA MA MOC!

Dostrojenie do Twojej Wyjątkowosci medytacjaĆwiczenie to, to Proces z cyklu „Wewnętrzne Połączenie”. pt: „Dostrojenie do Twojej wyjątkowości”. Proces ten jest podobny do medytacji, ale sięga o wiele głębiej, niż typowa medytacja. Będzie trwał przez około 20 minut. Czyli tyle czasu będziesz musiał/a zagospodarować dla siebie. Ale uwierz mi warto!

Skorzystaj z tego ćwiczenia, już dzisiaj. Na razie udostępniam je zupełnie za darmo, bo zależy mi na Tobie i naszym wspólnym rozwoju do lepszego dzisiaj.

Za chwilę odkryjesz w sobie i połączysz się z tą magnetyczną i autentyczną siłą wewnątrz Ciebie. Z Twoim prawdziwym Ty, prawdziwą Ty. Z tym, kim jesteś naprawdę.

By wykonać ćwiczenie i odczuć jego moc na sobie zarezerwuj sobie proszę około  20  min Twojego czasu. Poświęć ten czas tylko sobie, tym samym docenisz siebie i obdarzysz siebie miłością. Jesteś tego wart, jesteś tego warta!

Medytacja znajduje się tutaj:

Ps. Ćwiczenie pochodzi z mojego Programu: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrostanu wszechświata” 

Ps 2. Jeżeli chcesz, podziel się z innymi osobami Twoim wrażeniem z tego ćwiczenia 🙂 Będzie to inspirujące dla innych czytelników tego bloga 🙂

Możesz zostawić komentarz korzystając z komentarzy FB lub jeżeli nie jesteś na Facebooku, skorzystaj z umieszczenia swojej opinii na dole tej strony. Zachęcam i dziękuję  🙂

POLECANE:

Odbierz DARMOWY WSTĘP na Szkolenie Internetowe:

„Nowa Formuła Sukcesu Do Realizacji Marzeń” + dodatkowe prezenty.

Nowa Formuła Sukcesu Do Realizacji Marzeń

Całość o wartości:

57 PLN

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak