Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń

Skorzystaj proszę z bardzo inspirującego kursu: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” i pobierz go zupełnie za darmo. 

Dzięki niemu poznasz w praktyce formułę do realizacji Twoich marzeń. Ten kurs o wartości 27 PLN, na razie udostępniam zupełnie za darmo. Tym samym, Ty jako czytelniczka/czytelnik mojego bloga znajdujesz się na uprzywilejowanej pozycji i możesz  zapisać się na kurs w pierwszej kolejności :)

Zobacz krótkie wideo wprowadzające w tematykę kursu: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń”

Kurs: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” to zapis z ponad godzinnego webinaru. Podzieliłam go na kilka mniejszych części, by nie przytłoczyć Cię od razu całą wiedzą i dać Ci czas na wykonanie ćwiczeń, które się w nim znajdują. Dlatego przez kilka kolejnych dni udostępniam kolejną część nagrania.

Oto informacje wstępne na temat tego kursu:

Z  kursu „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” dowiesz się:

  • Poznasz Formułę Sukcesu do Spełniania się Marzeń
  • Zaplanujesz swój cel związany z najbardziej interesującym dla Ciebie i ekscytującym Twoim marzeniem.
  • Wspólnie wykonamy bardzo mocne ćwiczenie, które umieści Twój cel na osi czasu w przyszłości.
  • Na zakończenie kursu dowiesz się o moim nowym  i naprawdę mocnym programie: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”


Kurs składa się z czterech części, przedstawionych jako 4 oddzielne video – prezentacje. Przez cztery kolejne dni otrzymasz dostęp do jednej części kursu. Z premedytacją można powiedzieć to zrobiłam. Chcę bowiem, byś wciągnęła/wyciągnął jak najwięcej wiedzy i wniosków z każdej części kursu :)

ZAPISZ SIĘ NA KURS TUTAJ:

Imię:              
Adres email:

Pozdrawiam serdecznie

Barbara Łukowiak