dwupunktDzisiaj porozmawiajmy o zdolności do realizacji marzeń.

Zanim otrzymamy to, do czego dążymy, zanim nasze konkretne marzenie się spełni, wcześniej przeżywamy okres dorastania do tego i utwierdzania się w podjętych decyzjach.

Dlatego nie martw się, jeżeli jeszcze nie potrafisz zrealizować swoich pomysłów w takim zakresie, w jakim pragnęłabyś/pragnąłbyś je realizować. Z czasem, kiedy nauczysz się nowego myślenia, rozwiniesz także zdolność do urzeczywistniana swoich pomysłów.

Mam tu na myśli zdolność do urzeczywistniania własnych wizji, marzeń, pragnień i wyobrażeń.

W rzeczywistości zdolność ta jest jedną z najważniejszych umiejętności, jakie możemy w sobie rozwinąć. 

TAK., KAŻDY Z NAS, WŁĄCZAJĄC W TO TAKŻE CIEBIE posiada w sobie umiejętność urzeczywistniania swoich marzeń. Dzięki rozwijaniu tej zdolności nie tylko my zyskujemy na sile. Stajemy się także światłem dla otaczającego nas świata.

Jednym ze sposobów rozwijania zdolności do realizacji marzeń jest zmiana poglądów na to, co jest dla Ciebie możliwe.

Kiedy pozwolisz sobie na zmianę poglądów na temat tego, co jest dla Ciebie możliwe, nowe okazje, sprzyjające zbiegi okoliczności, pomocni ludzie i pomysły będą się pchać do Ciebie drzwiami i oknami.

Jak myślisz teraz o swojej zdolności do urzeczywistniania własnych wizji, marzeń, pragnień i wyobrażeń, na ile w skali od 1 do 10 uważasz, że jest w Tobie rozwinięta?

By to sprawdzić powiedz do siebie:

Moja zdolność do urzeczywistniania własnych wizji, marzeń, pragnień i wyobrażeń. Wsłuchaj się w siebie i odbierz, odczuj pierwszą liczbę, która przyjdzie Ci do głowy.

10 oznacza, że na 100% masz tę zdolność rozwiniętą.

Dzięki temu krótkiemu zabiegowi wiesz już co Twoja podświadomość myśli o realizacji Twoich marzeń.

Czy chciałabyś/chciałbyś, by Twoja zdolność do urzeczywistniania własnych wizji, marzeń, pragnień i wyobrażeń zyskała na sile? Jeżeli tak, proponuję Ci bardzo efektywny zabieg.

Proponuję Ci teraz Dwupunkt na rozszerzenie i  pogłębienie Twojej zdolności do urzeczywistniania własnych wizji, marzeń, pragnień i wyobrażeń. Jeżeli jesteś zainteresowana tym ćwiczeniem, po prostu kieruj się moimi wskazówkami podczas jego wykonywania.

Zajmie to nam nie więcej niż dwie minuty. Dwupunkt ten jest Ciebie i wszystkich osób, które kiedykolwiek będą chciały z niego skorzystać.

Proszę zostaw swój komentarz pod tym wideo z informacją jakie zmiany odczułaś. Będzie to niezwykle istotne dla mnie i pomocne dla innych słuchaczy tego nagrania.

 

POLECANE:

Pobierz KILKA ROZDZIAŁÓW PORADNIKA:

„Dwupunkt Radość w Jedności” + dodatkowe prezenty.

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak