dwupunkt Warto poznać Dwupunkt krok po kroku.

Zacznijmy od pierwszego kroku i porozmawiajmy dzisiaj o tym co to jest Dwupunkt i jak możesz go wykorzystać do poprawy własnego życia.

Dzisiejsze wideo i tekst posta jest fragmentem książki: „Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” autorzy: Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

 

 

Serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia prezentacji:

Oto tekst video:

Rozdział  2 Czym jest Dwupunkt?

Nie wiem, czy jesteś świadoma tego, że przez cały czas właśnie Ty sama kreujesz swoje życie. Ale…. robisz to przez pryzmat swoich ograniczających Cię obaw, przekonań, nawyków, prawd życiowych, które zostały Ci wpojone już w okresie Twojego dzieciństwa. Dlatego wciąż tkwisz w tym samym, albo niewiele się zmienia.

Czy jesteś w stanie stworzyć coś nowego dla siebie, kiedy myślisz w ten sam sposób co zawsze, kiedy działasz i reagujesz na sytuacje, w ten sam sposób co zawsze, oraz kiedy trzymasz w sobie te wszystkie obawy i ograniczenia z dzieciństwa?

No właśnie. Ale istnieje wyjście z tego zamkniętego i samonapędzającego się koła.

Czy wiesz, że możesz nauczyć się czegoś w zupełnie nowy sposób? Sposób, w którym Twój racjonalny umysł zupełnie nie uczestniczy? Sposób, w którym jesteś wolna od ograniczających Cię przekonań wszystkiego tego, co jest dla Ciebie możliwe, a co nie jest?

Czy wiesz, że możesz uczyć się z Twojego własnego pola kwantowego będącego polem nieskończonych, otwartych możliwości? Oraz uczyć się od tej swojej części, która ma łatwy dostęp do nieograniczonych możliwości z nieskończonego pola potencjału? Dzięki temu możesz zaprojektować wręcz swoje życie od nowa, tak, by było spełnieniem Twoich marzeń.

Takim uniwersalnym narzędziem, które możesz wykorzystać bez granic we wszystkich dziedzinach Twojego życia i którego stosowania możesz się nauczyć niemal błyskawicznie jest właśnie Dwupunkt.

We „Wstępie” napisałyśmy, że Dwupunkt jest jedną z tych cudownych esencji, które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze.

Co to tak naprawdę oznacza? Czym jest ta esencja i w jaki sposób można ją zastosować, by zbliżyć się do prawdziwej/prawdziwego siebie?

Sama nazwa: Dwupunkt pochodzi od dwóch punktów, na których skupiamy swoją uwagę podczas posługiwania się tą techniką.

Za pomocą tej metody, w sposób łatwy, prosty i szybki możesz pomóc sobie w uzdrowieniu/poprawieniu/udoskonaleniu wszystkich obszarów w Twoim życiu, poczynając od emocji, ciała fizycznego a kończąc na manifestowaniu Twoich marzeń i pragnień.

Brzmi to trochę niewiarygodnie?

Zapewniam Cię, że praca z Dwupunktem jest ograniczona tylko przez granice Twojej świadomości, kreatywności i wyobraźni.

Istotą i celem Dwupunktu jest tworzenie naszej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przybliżenie nas to naszej PRAWDZIWEJ ISTOTY.

Dzieje się to poprzez nasze świadome połączenie się ze Źródłem (niektórzy nazywają to polem 0, Bogiem, Kreatorem, Matriksem, polem potencjału) i równoczesne skupienie uwagi na: problemie, z którym pracujemy oraz na jego rozwiązaniu. Przy czym wcale nie musimy wiedzieć, jakie to będzie rozwiązanie, kiedy i w jaki sposób do nas przyjdzie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że istnieje nieskończona ilość doskonałych rozwiązań i doskonałych sposobów dostarczenia ich nam przez Wszechświat.

Patrząc z tej perspektywy rozumiemy już głębiej prawo przyciągania, afirmacje, medytacje, wizualizację, technikę EFT itd. Te wszystkie narzędzia służą do tego, by łatwiej byłoby nam się otworzyć i zaprogramować korzystne dla nas rozwiązania.

Dwupunkt idzie o wiele dalej, albo/i o wiele głębiej. Sięga bowiem do źródła problemu i przynosi nam jego rozwiązanie o wiele szybciej niż przedstawione wyżej metody.

Stosując Dwupunkt możemy skutecznie i szybko zmienić swoje negatywne programy, schematy, blokady oraz przekonania. A dzięki temu zachodzą też zmiany w środowisku, które nas otacza (rodzina, znajomi, relacje, praca, finanse itd.).

Metodę tę możemy wykorzystać dla nas samych, możemy też zastosować ją dla innych istot (inna osoba, zwierzę, roślina).

Praktykowanie Dwupunktu nie wymaga okresowych opłat, odnawiania licencji itp. Jest to bowiem wiedza, która tak naprawdę znajduje się w nas wszystkich od początku naszego istnienia. Wiedza, o której po prostu zapomnieliśmy. Dlatego Dwupunkt możemy z powodzeniem stosować w życiu codziennym nie posiadając pojęcia o medycynie, fizyce kwantowej czy terapii.

Poprzez codzienne korzystanie z tej metody zostaje wzbogacone nie tylko nasze życie, ale także życie wszystkich, których spotykamy na naszej drodze.

W zależności od stopnia zrozumienia istoty Dwupunktu, praca z nim może przybierać różne formy. Dlatego wersji wykorzystania tej techniki i sposobów jej stosowania jest nieskończenie wiele. Jednak, co jest bardzo istotnym, Dwupunkt DZIAŁA ZAWSZE.

Głębsze zrozumienie jego istoty pomaga jednakże w jego pełniejszym, praktycznym wykorzystaniu, bez strachu, że popełniamy gdzieś błąd. W miarę praktykowania Dwupunktu zaczniesz odkrywać nowe obszary jego zastosowania oraz czas wykonania jednego procesu znacznie się skróci.

Ps.

dwupunkt maly2Powyższy tekst jest fragmentem książki:

„Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” autorzy:

Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

 

 

 

POLECANE:

Pobierz KILKA ROZDZIAŁÓW PORADNIKA:

„Dwupunkt Radość w Jedności” + dodatkowe prezenty.

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak