dwupunktBy w pełni zrozumieć i wykorzystać moc dwupunktu musimy przyjąć do naszej świadomości, że model, na którym zaczęliśmy budować i zbudowaliśmy naszą rzeczywistość nie oddaje w pełni natury wszechświata, a właściwie bardzo ją skrzywia.

By bardziej Ci to zobrazować, posłużę się poniższym rysunkiem. Spójrz na niego i powiedz co widzisz?

kropka

Przeważnie odpowiedzią na pytanie: Co widzisz na rysunku? jest: „Widzę czarny punkt (kropkę, koło itd. …..)”

Tak, jest to jedna z możliwych odpowiedzi. A co powiesz na taką odpowiedź: Widzę dużą białą przestrzeń, z czarną kropką”?

Czyż nie jest to bardziej prawdziwa i dogłębna odpowiedź?

Dzisiaj będziemy mówić właśnie o tej białej przestrzeni, której zwykle nie dostrzegamy. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że ona istnieje. A wystarczyłoby tylko zmienić naszą perspektywę patrzenia, by uzyskać szerszy ogląd. Dotyczy to tak naprawdę wszystkiego w naszym życiu.

Ta biała część kartki, której większość osób nie bierze pod uwagę ma ścisły związek z metodą dwupunktu.

We „Wstępie” napisałyśmy, że Dwupunkt jest jedną z tych cudownych esencji, które pomagają nam uwolnić się od blokad z przeszłości i z teraźniejszości oraz otworzyć nas na nowe założenia, dzięki którym nasze życie będzie łatwiejsze, spokojniejsze, ekscytujące i bardziej harmonijne oraz szczęśliwsze.

Co to tak naprawdę oznacza? Czym jest ta esencja i w jaki sposób można ją zastosować, by zbliżyć się do prawdziwej/prawdziwego siebie?

Metoda dwupunktowa istnieje od tysięcy lat. Znana jest też bardzo dobrze przez szamanów Hawajskich. Odkryli ją od nowa i sprawili, że stała się popularna na całym świecie dwaj lekarze z USA:  Richard Bartlett i Frank Kinslow.

Sama nazwa: Dwupunkt pochodzi od dwóch punktów, na których skupiamy swoją uwagę podczas posługiwania się tą techniką.

Dwupunkt jest uniwersalnym narzędziem, którego stosowania można się nauczyć niemal błyskawicznie. Jest też narzędziem, które można wykorzystać bez granic we wszystkich dziedzinach naszego życia.

Za pomocą tej metody, w sposób łatwy, prosty i szybki możesz pomóc sobie w uzdrowieniu/poprawieniu/udoskonaleniu wszystkich obszarów w Twoim życiu, poczynając od emocji, ciała fizycznego a kończąc na manifestowaniu Twoich marzeń i pragnień.

Brzmi to trochę niewiarygodnie?

Zapewniam Cię, że praca z Dwupunktem jest ograniczona tylko przez granice Twojej świadomości, kreatywności i wyobraźni.

Istotą i celem dwupunktu jest tworzenie naszej nowej, lepszej rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej oraz przybliżenie nas to naszej PRAWDZIWEJ ISTOTY.

Dzieje się to poprzez nasze świadome połączenie się ze Źródłem (niektórzy nazywają to polem 0, Bogiem, Kreatorem, Matriksem) i równoczesne skupienie uwagi na: problemie, z którym pracujemy oraz na jego rozwiązaniu. Przy czym wcale nie musimy wiedzieć jakie to będzie rozwiązanie, kiedy i w jaki sposób do nas przyjdzie. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że istnieje nieskończona ilość doskonałych rozwiązań i sposobów dostarczenia ich nam przez Wszechświat.

Patrząc z tej perspektywy rozumiemy już głębiej prawo przyciągania, afirmacje, medytacje itd. Te wszystkie narzędzia służą do tego, by otworzyć się i zaprogramować korzystne dla nas rozwiązania.

Dwupunkt idzie o wiele dalej, albo/i o wiele głębiej. Sięga bowiem do Źródła problemu i przynosi nam jego rozwiązanie o wiele szybciej niż przedstawione wyżej metody.

Stosując Dwupunkt możemy skutecznie i szybko zmienić swoje negatywne programy, schematy, blokady oraz przekonania. A dzięki temu zachodzą też zmiany w środowisku, które nas otacza (rodzina, znajomi, relacje, praca, finanse itd.).

Metodę tę możemy wykorzystać dla nas samych, możemy też zastosować ją dla innych istot (inna osoba, zwierzę, roślina).

Praktykowanie Dwupunktu nie wymaga okresowych opłat, odnawiania licencji itp. Jest to bowiem wiedza, która tak naprawdę znajduje się w nas wszystkich od początku naszego istnienia. Wiedza, o której po prostu zapomnieliśmy. Dlatego Dwupunkt możemy z powodzeniem stosować w życiu codziennym nie posiadając pojęcia o medycynie, fizyce kwantowej czy terapii.

Poprzez codzienne korzystanie z tej metody zostaje wzbogacone nie tylko nasze życie, ale także życie wszystkich, których spotykamy na naszej drodze.

Ale jak to wygląda w praktyce?

O tym dowiesz się z następnego artykułu.

Ps.

dwupunkt maly2

 

Powyższy tekst jest fragmentem książki:

„Dwupunkt Radość w Jedności. Kreowanie nieskończonych możliwości” autorzy:

Barbara Janina Łukowiak & Maja Potts

 

 

POLECANE:

Pobierz KILKA ROZDZIAŁÓW PORADNIKA:

„Dwupunkt Radość w Jedności” + dodatkowe prezenty.

Odbierz PREZENTY ZAPISUJĄC się tutaj >>>

Szanuję Twoją prywatność. Nikomu nie udostępniam Twoich danych! Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂 Barbara Łukowiak