Ćwiczenie sukcesuĆwiczenie sukcesu – czy jest możliwe? I czy warto „na sucho” ćwiczyć swój sukces?

Hm. Ciekawe pytanie.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedy postępujesz tak, jakby już Twój sukces już zaistniał, coś specjalnego zaczyna się dziać w Twoim umyśle, Twoim ciele i Twoim systemie energetycznym?

Nasz mózg nie wie, że tylko udajemy, więc zaczyna zachowywać się tak, jakby sprawa już była dokonana i robi wszystko, by przyśpieszyć jego przyciąganie przynosząc nam wyniki, jakie chcemy uzyskać!

Może wydaje się to dziwne i nielogiczne, ale ma to już uzasadnienie naukowe!

Otóż okazuje się, że pole energii, w którym żyjemy i które przenika wszystko jest jak lustro. Odbija to, co czujemy w danej chwili.

Czyli, jeżeli mówimy, że dążymy do sukcesu, chcemy się wyleczyć, lub że nasz idealny związek przyjdzie któregoś dnia, albo że oczekujemy na podwyżkę kiedyś tam…. , będziemy mieć wystarczającą ilość pieniędzy, itd. pole będzie wciąż odbijało: któregoś dnia, któregoś dnia. Sukces w którejś istniejącej nas dziedzinie jest już zaplanowany, ale… na jakiś nieokreślony dzień w przyszłości.

Czyli wciąż będziemy czekać na pojawienie się skutków naszych życzeń. Dopiero, kiedy powiemy wszechświatowi, że już to mamy, on odbije to, że już mamy. I to faktycznie pojawi się w naszym realnym świecie.

Zapraszam do obejrzenia 15 minutowego  filmu, który wyjaśni Ci to zagadnienie w dogłębny sposób:

Może zadajesz sobie pytanie: Jak wyznaczyć sobie cele związane z osiągnięciem sukcesu? Jednym z celów jest ćwiczenie sukcesu „na sucho”.  Jeśli naprawdę chcesz przyciągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie  swojego życia, musisz zacząć ćwiczyć Twój Sukces już teraz.

Dodatkowo, by wzmocnić swój „mięsień wiary” (opowiem o nim więcej w którymś z kolejnych artykułów) polecam Ci zacząć od osiągnięcia malutkiego sukcesu. Ale równocześnie musi on być na tyle duży, byś dostrzegła/dostrzegł jego pojawienie się w swoim życiu.

Zacznij już od tej chwili wykonując kilka prostych kroków:

Ćwiczenie/eksperyment: „Mój sukces – ćwiczenie sukcesu”

 1. Pomyśl o czymś małym, o Twoim małym, ale mierzalnym sukcesie, który chcesz uzyskać.
 2. Wstań, podejdź do lustra i spójrz sobie w oczy.
 3. I z całym przekonaniem powiedz do siebie, że już ten sukces zaistniał. W krótkich słowach powiedz do siebie jak to się stało, że odniosłaś/odniosłeś ten sukces. Jak się czujesz po jego osiągnięciu i jak to jest być osobą na twoim miejscu, która osiągnęła ten sukces.
 4. Wzbudź w sobie uczucie radości z osiągnięcia tego sukcesu.
 5. Wzbudź w sobie uczucie wdzięczności, że ten sukces pojawił się w Twoim życiu.

To tylko pięć prostych kroków, małych, ale jakże potężnych.

Zaproszenie do zabawy i eksperymentu:

Zabawmy się razem i zróbmy prosty eksperyment. Oto jego zasady:

 1. Proszę wykonaj ćwiczenie: „Mój sukces – ćwiczenie sukcesu”
 2. Daj nam znać na stronie, że uczestniczysz w eksperymencie.
 3. Wykonuj to ćwiczenie codziennie przez 7 dni (możesz je wykonać kilka razy dziennie)
 4. Po tygodniu wróć na stronę z ćwiczeniem i wstaw kolejny komentarz, tym razem z relacją, czy Twój mały sukces pojawił się w tym czasie w świecie rzeczywistym, lub też, jakie dostrzegłaś/dostrzegłeś zmiany i na ile przybliżyły Cię one do Twojego sukcesu.
 5. Dodatkowo najciekawszy komentarz otrzyma nagrodę: mój poradnik: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”
 6. Nowy Termin zostawiania komentarzy: 18.03.2016
 7. Przyznanie nagrody: 25.03.2016

Co ty na to? Wchodzisz w to? Serdecznie namawiam Cię i zapraszam do zabawy 🙂  Warto, zobacz tutaj rezultaty ostatniej zabawy: http://odblokujswojebogactwo.pl/podsumowanie-zabawy-moj-sukces/