Dzisiaj przygotowałam relację z kolejnego naszego spotkania. Tym razem mówiliśmy o tym, jaki niesamowity efekt wynikł z przeprowadzenia procesu: „Miłość”.

Ćwiczenie to wykonywaliśmy na poprzednim spotkaniu. (Nadal masz do niego dostęp. Możesz je znaleźć tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/milosc-proces-wewnetrzny/ )

Szczegóły dzisiejszego spotkania – z tego spotkania dowiesz się:

  • Jakie niesamowite zmiany zaszły po przeprowadzeniu procesu: „Miłość” (zmiany dotyczyły relacji z partnerem, reakcji dalszego otoczenia, uzdrowienia ran z przeszłości itd. )
  • Jak można pojmować znaczenie MIŁOŚCI
  • Czym różni się Dwupunkt od Metody Promieniujące Światło Jedności

Nagranie możesz obejrzeć tutaj:

WAŻNE! By uzyskać darmowy dostęp do Procesu: „Zasługuję”, o którym mówię na koniec dzisiejszego nagrania zapisz się poniżej: http://odblokujswojebogactwo.pl/zasluguje-zapisy/

Po zapisaniu dostaniesz informację na maila z linkiem do nagrania Procesu: „Zasługuję”

Za pomocą tego Procesu przeniesiemy zasługiwanie i wszystko, co się z nim wiąże na nowy poziom, nawet na taki, na który nie byliśmy do tej pory gotowi. W czasie ćwiczenia pogłębiamy i instalujemy sentencję: „Zasługuję na dobrobyt, dobrostan, zdrowie i miłość”.

Dzięki temu stajemy się w pełni otwarci i przyjmujemy dobrobyt, dobrostan, zdrowie i miłość do swojego życia z pełną świadomością. W wyniku tego w naszej fizycznej rzeczywistości zaczną się pojawiać zmiany związane z pojęciem zasługiwania. Zmiany będą na tyle duże, na ile w tej chwili jesteśmy gotowi.

 

* Proces/medytacja/ćwiczenie: „Zasługuję” z wykorzystaniem Promieniującego Światła Jedności

* Relacja uczestników ćwiczenia odnośnie zmian, jakie odczuli po przeprowadzeniu medytacji.

* Moje rozumienie słów: dobrostan i dobrobyt.

* Co zrobić, by być zaakceptowaną przez środowisko (najbliższych, współpracowników, szefów, klientów itd.)

By uzyskać darmowy dostęp do Procesu: „Zasługuję” zapisz się tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/zasluguje-zapisy/

Ps.

Proszę podziel się swoimi uwagami na temat dzisiejszego spotkania. Możesz to zrobić zostawiając swój komentarz poniżej.

======>

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj:  http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja/