Relaks dla siebieDziś mam dla Ciebie coś specjalnego: Jest to Relaks dla Siebie.

Nowy rok trwa już od jakiegoś czasu, mamy nowe obowiązki, zajęcia. Znowu potrzebujemy chwilę oddechu dla siebie. Chwilę na zrelaksowanie się. Czasami w codziennym zabieganiu zapominamy o tym, a nawet nie mamy na to czasu.

A co byś powiedziała na 3 minutowy relaks dla siebie? Poświęcenie tylko trzech minut tylko dla siebie?

Dlatego przygotowałam coś naprawdę specjalnego. Coś, co zajmie Ci tylko 3 minuty Twojego czasu, a dzięki czemu poczujesz się natychmiast zrelaksowana i uwolnisz się od wewnętrznego napięcia.

Hmmmm relaks dla siebie w 3 minuty?

Dokładnie tak.

Ćwiczenie , które Ci proponuję jest naprawdę proste i składa się z trzech kroków:

1. Siadasz w wygodnym miejscu i przybierasz wygodną dla siebie pozycję, zamykasz oczy.

2. Skupiasz sie na podstawie swojego kręgosłupa (w okolicy kości ogonowej)

3. Słuchasz nagrania przez 3 minuty, cały czas równocześnie skupiając się na podstawie swojego kręgosłupa i oddychając w sposób przedstawiony w nagraniu.

I to wszystko. Naprawdę proste ćwiczenie, które zajmuje tylko 3 minuty. Dziś oddaję do Twojej dyspozycji dwie odmiany tego ćwiczenia. Wybierz tę, która bardziej Ci odpowiada.

Ćwiczenia te przygotowałam kilka lat temu, ale wcale nie straciły na swojej sile i są nadal aktualne 🙂

Posłuchaj pierwszego nagrania i sam/a się przekonaj o jego niesamowitym działaniu.

Relaks dla siebie w 3 minuty.

Posłuchaj drugiego nagrania i sam/a się przekonaj o jego niesamowitym działaniu.

Relaks dla siebie w 3-4 minuty.

 

Ps. Im częściej w ciągu dnia będziesz wykonywać to ćwiczenie, w tym lepszy i spokojniejszy nastrój się wprowadzisz. To nagranie to tylko przykład i instrukcja. Wcale go nie potrzebujesz, by wykonać to ćwiczenie.

Namawiam Cię gorąco do korzystania z niego na co dzień, kilka razy dziennie. Może na początku zobaczysz małe efekty, ale z czasem, dzięki tym kilku minutom wyciszenia kilka razy dziennie, dostrzeżesz korzystne zmiany, wyciszysz się i zaczniesz reagować na otaczające Cię sytuacje, ludzi i wydarzenia w bardziej zrelaksowany sposób.

Ps2. Będzie mi niezmiernie miło, gdy zdecydujesz się podzielić ze mną i z czytelnikami tego bloga Twoimi wrażeniami i odczuciami po wykonaniu tego ćwiczenia .

 

sposób na relaksWięcej na temat sposobów na relaks oraz zredukowanie stresu dowiesz się z webinaru pt: Sposoby na złagodzenie stresu, głęboki relaks oraz łatwe zasypianie”

http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/oferta-promocyjna-cena-gleboki-relaks-r1/