Barbara Janina Łukowiak

Sesja z Barbarą Łukowiak nie wygląda tak samo, jak typowa sesja z psychologiem. Jest bardzo efektywna i skuteczna oraz zaoszczędzi Ci masę czasu i pieniędzy. To, co zwykle mogłabyś/mógłbyś osiągnąć po roku pracy z psychologiem/psychoterapeutą ogranicza się do jednej/kilku konsultacji.

Nie jest to tylko rozmowa i możliwość wypowiedzenia przez Ciebie problemu. Podczas sesji będziesz wykonywać bardzo potężne, a równocześnie proste ćwiczenia, które będą ściśle dobrane do Twojego problemu.

Dzięki nim poczujesz się naprawdę ugruntowana/y, silniejsza/y, a dokuczliwe myśli, które bombardują Cię nieustannie zostaną zamienione na wewnętrzny spokój, wyciszenie, a z drugiej strony gotowość do podejmowania wyzwań życiowych.

Jak bardzo jest skuteczne to, co oferuje podczas konsultacji Barbara Łukowiak możesz się przekonać wykonując poniższe ćwiczenie zatytułowane: „Jednominutowy eliminator stresu” Dokładnie tak. Zajmie Ci tylko jedną minutę uwolnienie się od stresu, który teraz przeżywasz. Wypróbuj sam/a TERAZ: http://wszystkodlaciebie.pl/jak-uzyskac-komfort-wewnetrzny-w-minute/

Ćwiczenie to, to tylko drobny przykład efektów, jakich możesz się spodziewać po skorzystaniu z konsultacji z Barbarą Łukowiak.