afirmacja_mp3Czy chciałbyś/chciałbyś przeprogramować swoje przekonania na temat bogactwa, na temat ludzi bogatych, na temat tego ile jesteś w stanie zarobić i otrzymywać pieniędzy na codzień?

Nic prostszego. Wystarczy zastosować pewien specyficzny rodzaj afirmacji bogactwa.

Chcę Ci powiedzieć, że istnieje pewien rodzaj pozytywnych afirmacji, który nie wzbudza sprzeciwu i różni się znacznie od typowego pozytywnego myślenia i typowych pozytywnych afirmacji.

Ukierunkowuje on Twoją podświadomość na odczuwanie, myślenie w kierunku tego, do czego dążysz bez wzbudzania w niej sprzeciwu.

Czy chciałabyś/chciałbyś wiedzieć jaki to rodzaj afirmacji?

Przygotowałam dla Ciebie specjalną darmową aplikację android na smartfona, która zawiera w sobie specjalne 5 minutowe nagranie zbioru pozytywnych afirmacji bogactwa, sformułowanych idealnie, by otworzyć Cię do Twojego bogactwa i do tego, byś zaczął/zaczęła przyjmować i zarabiać pieniądze z łatwością i lekkością.

By pobrać tę aplikację android należy:

1. Posiadać telefon dotykowy (smartfon, ipod itd)

2. Należy wejść do Sklepu play

3. Nacisnąć zakładkę: APLIKACJE

4. W wyszukiwarce napisać: Afirmacje Bogactwa

5. Nacisnąć na Aplikację z tytułem: Afirmacje Bogactwa

6. Pobrać aplikację na swój telefon.

7. Jeżeli chcesz możesz dać aplikacji 5 gwiazdek, to pozwoli jej się bardziej wypromować 🙂

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ten mały prezent, który dla Ciebie przygotowałam 🙂

Ps.

Prosty sposób instalacji aplikacji android:

1. Dla osób, które otworzą tę wiadomość na swoim telefonie komórkowym: Bezpośredni link do aplikacji to:

https://play.google.com/store/apps/details id=appinventor.ai_barbarajanina.AfirmacjeBogactwa1

2. Jeżeli podłączysz swój telefon do komputera, to możesz wejść na stronę:

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_barbarajanina.AfirmacjeBogactwa1 

i naciskając zainstaluj na komputerze (na stronie, do której podałam link powyżej) zainstalujesz też aplikację w swoim telefonie.

Ps2.

aplikacja afirmacje bogactwaWystarczy 5 minut dziennie, by przestawić swój umysł, a co za tym idzie swoje myślenie i idące za nim uczucia na nowe tory, by zacząć cieszyć się większą obfitością dostatku w swoim życiu.

Dlatego w aplikacji:  „Afirmacje Bogactwa”  znajdziesz specjalne 5 minutowe nagranie zbioru pozytywnych afirmacji bogactwa, sformułowanych idealnie, by otworzyć Cię do Twojego bogactwa i do tego, byś zaczął/zaczęła przyjmować i zarabiać pieniądze z łatwością i lekkością.

Dodatkowo, za każdym razem, kiedy otworzysz aplikację: „Afirmacje Bogactwa” powita Cię losowo wybrana, pozytywna sentencja, dzięki której Twoja podświadomość zacznie myśleć w kierunku realizacji Twoich pragnień, a nie przeciwko nim.