4 sposoby, aby prawidłowo rozpocząć Nowy 2018 Rok

„Każdego ranka rodzimy się ponownie. To, co robimy dzisiaj, jest najważniejsze. „~ Jack Kornfield

Energia Nowego Roku już puka do naszych drzwi. Dlatego teraz jest najlepszy czas na to, by docenić to, gdzie byłaś i ekscytować się tym, dokąd zmierzasz!

Docenienie samej siebie i swoich osiągnięć, nawet tych najmniejszych da nam nowe paliwo energii ekscytacji do podjęcia nowych planów i wyzwań w 2018 roku oraz do ruszenia z impetem do przodu w nowym roku.

Ważnym też jest byśmy w Nowy Rok weszli z „czystą kartą”. Czyli zostawili za sobą – czytaj: mieli neutralny stosunek do wszelkich nieudanych, nietrafionych przedsięwzięć i relacji oraz trudnych a może nawet traumatycznych sytuacji, których doświadczyliśmy w 2017 roku.

Dlatego proponuję Ci teraz 4 proste sposoby, aby z ekscytacją i czystą kartą rozpocząć nowy 2018 rok.

Oglądnij wideo lub skorzystaj z transkryptu poniżej.

Transkrypt:

Oto 4 proste sposoby, aby z ekscytacją i „czystą kartą” rozpocząć nowy 2018 rok:

 1. Przegląd 2017 roku cz. 1 – Daj sobie trochę czasu, aby wygrzewać się w chwale.

Daj sobie trochę czasu, by wygrzewać się w chwale. Zasługujesz na to. Dlatego teraz uświadom sobie to, co osiągnęłaś w zeszłym roku i z czego jesteś dumna.

By Cię zainspirować przygotowałam zestaw pytań, które myślę, że ułatwią Ci dostrzeżenie naprawdę dobrych momentów w 2017 roku

Przydatne pytania:

 1. Z czego jesteś najbardziej dumna, jeżeli chodzi o ostatni rok?
 2. Jeśli nagłówek gazety opisywałby Ciebie w 2017 roku, co dobrego by powiedział o Tobie?
 3. Co zdołałaś osiągnąć? Mogą to być duże osiągnięcia, ale też nie zapominaj o najmniejszych.
 • Na polu zawodowym
 • W relacjach z innymi
 • W życiu duchowym
 • Dla samej siebie
 1. Jakie nowe marzenie zrealizowałaś? Czy miałaś marzenie na 2017 rok, które udało Ci się zrealizować
 2. Co poszło dobrze w zeszłym roku? Weź pod uwagę kilka obszarów w Twoim życiu:
 • jak poprawiłaś swoje życie?
 • jak ulepszyłaś swoje relacje?
 • jak ulepszyłaś swój biznes?
 • jakich nowych i inspirujących ludzi poznałaś w zeszłym roku?
 1. Co wyeliminowałaś ze swojego życia, dzięki czemu jesteś szczęśliwsza? Może udało Ci się pozbyć jakiegoś nawyku? Może zakończyłaś relacje, które od lat Ci nie służyły? Może zdecydowałaś się na inny, zdrowszy rodzaj odżywiania? Może przestałaś spędzać godziny przed komputerem i systematycznie wychodziłaś na spacery?

Odpowiedz pisemnie przynajmniej na jedno z tych pytań. Już?

Teraz podejdź do lustra, popatrz sobie w oczy i z całego serca pogratuluj sobie! Oraz powiedz do siebie: Kocham Cię z całego serca! Jesteś wielka! Gratuluję Ci. Jestem dumna z Ciebie.

 1. Przegląd 2017 roku cz. 2 – Teraz przemyśl najgorsze momenty roku i to, czego nie chcesz powtarzać.

Przydatne pytania:

 1. Patrząc wstecz, co zrobiłbyś inaczej w 2017 roku?
 2. Jaką niedokończoną sprawę/działalność chcesz rozwiązać jeszcze przed końcem roku i kiedy to zrobisz? (Na przykład: utrzymujące się relacje, przeprosiny, cele do osiągnięcia itd.)
 3. Co było dla Ciebie nudne w tym roku i co chciałabyś zmienić w przyszłym roku?
 4. Gdzie pozwoliłaś, by lęk powstrzymywał cię od realizacji istotnego celu, który zaplanowałaś? I jakie nowe spojrzenie możesz mieć na tę sprawę?
 5. Jakiemu nawykowi, który utrudnia Ci życie pozwoliłaś się prowadzić?
 6. Czemu/komu poświęciłaś za mało czasu? Czemu/komu chciałbyś poświęcić więcej czasu?

Odpowiedz pisemnie przynajmniej na jedno z tych pytań.

Już?

Teraz podejdź do lustra, popatrz sobie w oczy i z całego serca pogratuluj sobie! Oraz powiedz do siebie: Kocham Cię z całego serca! Jesteś wielka! Gratuluję Ci. Jestem dumna z Ciebie. Wiem, że robiłaś wszystko, co było w Twojej mocy, by uzyskać najlepsze rozwiązania.

 1. Wybacz sobie.

Niezależnie od tego co zrobiłaś lub czego nie zrobiłaś WYBACZ TO SOBIE.

ZRÓB TO TERAZ.

Podejdź do lustra, popatrz sobie w oczy i z całego serca wybacz sobie! Oraz powiedz do siebie: Wybaczam Ci z całego serca. Kocham Cię z całego serca! Jesteś wielka! Gratuluję Ci. Jestem dumna z Ciebie. Wiem, że robiłaś wszystko, co było w Twojej mocy, by uzyskać najlepsze rozwiązania.

 1. Wybacz innym.

Niezależnie od tego co ta osoba zrobiła lub czego nie zrobiła WYBACZ JEJ. Warto wybaczyć innym, gdyż to służy głównie Tobie. Energia niewybaczenia hamuje Twój postęp. Zużywasz ją na rozpamiętywanie ran, zamiast skierowanie jej na nowy obszar i cieszenie się pełnią życia. Dlatego teraz WYBACZ TEJ OSOBIE.

ZRÓB TO TERAZ.

Podejdź do lustra, popatrz sobie w oczy i z całego serca wybacz JEJ! Oraz powiedz: Wybaczam Ci (IMIĘ TEJ OSOBY) z całego serca. Wybaczam w najlepszy sposób, w jaki teraz mogę wybaczyć.

Oraz powiedz do siebie: Kocham Cię z całego serca! Jesteś wielka! Gratuluję Ci. Jestem dumna z Ciebie. Wiem, że robiłaś wszystko, co było w Twojej mocy, by uzyskać najlepsze rozwiązania.

GRATULACJE! Wykonałaś naprawdę dobrą robotę 🙂

Jeżeli zastosowałaś praktycznie sugerowane punkty, teraz możesz z czystą kartą i entuzjazmem wejść w nowy 2018 rok.

By jeszcze bardziej zwiększyć Twój entuzjazm, przygotowałam kilka sugestii, które pomogą Ci sprecyzować plany na następny 2018 rok. Już wkrótce udostępnię Ci informacje na ten temat.

Ps.

Co  by było, gdybyś mogła/mógł uwolnić się od największych i najgłębszych rzeczy w Twoim życiu, które trzymają Cię w miejscu?

Co by było możliwe dla Ciebie, jeżeli mogłabyś/mógłbyś ruszyć z impetem do przodu, w taki sposób, o którym nawet Ci się nie śniło?

Co, jeżeli mogłabyś/mógłbyś to zrobić dokładnie na początku Nowego 2018 roku?

Numerologicznie 2017 rok był rokiem 1 czyli rokiem oznaczającym nowy początek. Rok 2018 jest rokiem mistrzowskim. Stoi za nim liczba 11. Oznacza to, że jest on rokiem głębokiej transformacji oraz duchowego wyciszenia.

Warto dać sobie podwójną szansę rozpoczęcia nowego roku trzymając w „garści” narzędzia, dzięki którym z jednej strony zostawisz za sobą rzeczy, które nie pozwalają Ci na prowadzenie szczęśliwego, pełnego sukcesów życia. Z drugiej strony natomiast otworzysz się na dobro, które już puka do Twoich drzwi.

Polecane:

Urzeczywistnij Swoje Marzenia maly2

 

 

Jeżeli nie posiadasz jeszcze poradnika: „Urzeczywistnij swoje Marzenia”, a jesteś nim zainteresowana/zainteresowany, pobierz książkę tutaj: http://odblokujswojebogactwo.pl/urzeczywistnij-swoje-marzenia-ksiazka-promocja